napęd co to jest
Napęd definicja. Jak działa urządzenie elektromechaniczne, gdzie umieszcza się nośniki danych, na.
Znaczenie napęd definicja.

Czy przydatne?

Definicja Napęd

Co to znaczy NAPĘD: Definicja to określa urządzenie elektromechaniczne, gdzie umieszcza się nośniki danych, na przykład dyskietki magnetyczne (napędy dyskietek), płyty CD-ROM (napęd CD-ROM), płyty DVD-ROM (napęd DVD-ROM).

Czym jest napęd znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Napęd Dyskietek:
Definicja urządzenie elektromechaniczne, które może odczytywać i zapisywać dane na dyskietkach magnetycznych i dyskietkach magnetooptycznych. Poprzez napęd dyskietek rozumiemy zazwyczaj napęd dyskietek 3,5 napęd.
Co znaczy Nazwa Domenowa:
Definicja internetowy ma przypisany unikalny adres IP, na przykład 195.205.41.42, dzięki któremu jest jednoznacznie identyfikowany w sieci. Człowiekowi jednak byłoby bardzo trudno zapamiętać tego typu adresy napęd.
Co znaczy Nagrywarka CD-RW:
Definicja który może odczytywać płyty CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW i nagrywać płyty CD-R i CD-RW. Nagrywarki CD-RW używają trzech różnych mocy lasera: najwyższej - do zapisu (laser przekształca fragmenty napęd.
Co znaczy Nick:
Definicja ciąg znaków wpisany poprzez użytkownika, który widoczny jest dla innych użytkowników programu (na przykład gry sieciowej) albo w internecie. Nick jest konieczny, by móc skorzystać z niektórych usług napęd.
Co znaczy Network File System:
Definicja Zobacz NFS napęd.
  • Dodano:
  • Autor: