dyskietek napęd co to jest
Napęd Dyskietek definicja. Jak działa elektromechaniczne, które może odczytywać i zapisywać dane na.
Znaczenie dyskietek napęd definicja.

Czy przydatne?

Definicja Napęd Dyskietek

Co to znaczy NAPĘD DYSKIETEK: Komputerowe urządzenie elektromechaniczne, które może odczytywać i zapisywać dane na dyskietkach magnetycznych i dyskietkach magnetooptycznych. Poprzez napęd dyskietek rozumiemy zazwyczaj napęd dyskietek 3,5-calowych. Inne rodzaje napędów to: napęd dyskietek 5,25-calowych (aktualnie już nieprodukowany), napęd ZIP, napęd Jaz, napęd magnetooptyczny.

Czym jest napęd dyskietek znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Naświetlanie:
Definicja Ekspozycja elementu światłoczułego (na przykład kliszy fotograficznej) na światło. Najważniejszym wskaźnikiem naświetlania jest czas naświetlania napęd dyskietek.
Co znaczy NICAM:
Definicja Cyfrowy standard kodowania stereofonicznej fonii w analogowym sygnale telewizyjnym. W Polsce NICAM jest obowiązującym standardem do przesyłania stereofonicznych audycji telewizyjnych napęd dyskietek.
Co znaczy Nieaktywne Okno:
Definicja Okno, którego zawartości w danej chwili nie można modyfikować. W Windows nieaktywne okno ma standardowo szary albo jasnoniebieski pasek, który odróżnia je od aktywnego okna napęd dyskietek.
Co znaczy Napęd ZIP:
Definicja opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji w tym napędzie wynosi około 25 ms, a prędkość transferu maksymalnie 7,3 MB/s (dla nowszych napędów oznaczanych ZIP 750). Dyskietki i napęd dyskietek.
Co znaczy NT File System:
Definicja Zobacz NTFS napęd dyskietek.
  • Dodano:
  • Autor: