netykieta co to jest
Netykieta definicja. Jak działa kontaktach w internecie - dotyczy to zarówno poczty elektronicznej.
Znaczenie netykieta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Netykieta

Co to znaczy NETYKIETA: Zestaw reguł obowiązujących w kontaktach w internecie - dotyczy to zarówno poczty elektronicznej, grup dyskusyjnych, jak i innych aspektów cyberprzestrzeni (na przykład zasad publikacji stron WWW). Nieprzestrzeganie netykiety może doprowadzić ((na przykład do zamknięcia skrzynki pocztowej użytkownika, opisania jego zachowania na stronie WWW tak, by każdy mógł to przeczytać, czy także zablokowania dostępu do grupy dyskusyjnej, gdzie zachował się niezgodnie z netykietą.

Czym jest netykieta znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Normalizacja:
Definicja zgrywania ścieżek audio normalizacja pozwala ujednolicić żądane parametry, na przykład głośność we wszystkich utworach. Funkcja ta jest bardzo przydatna w czasie przygotowywania składanek z różnych netykieta.
Co znaczy Nieaktywne Okno:
Definicja Okno, którego zawartości w danej chwili nie można modyfikować. W Windows nieaktywne okno ma standardowo szary albo jasnoniebieski pasek, który odróżnia je od aktywnego okna netykieta.
Co znaczy NTFS:
Definicja wspierany poprzez mechanizmy Windows NT, Windows 2000, Windows XP i Windows 2003 Server i stworzony specjalnie dla tej linii mechanizmów operacyjnych. W pierwszej fazie rozwoju NTFS miał rozwiązać netykieta.
Co znaczy Nośnik Danych:
Definicja Przedmiot sprzętowy wykorzystywany do przechowywania i/albo przenoszenia danych komputerowych. Nośnikiem danych jest więc na przykład pamięć RAM, dysk twardy, CD-ROM, dyskietka magnetyczna netykieta.
Co znaczy Nagrywarka CD-R:
Definicja który może odczytywać płyty CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW, a również nagrywać płyty CD-R. Za jej pomocą można na przykład przygotować kopie zawartości dysku twardego albo nagrać krążek z muzyką, możliwy netykieta.
  • Dodano:
  • Autor: