nick co to jest
Nick definicja. Jak działa znaków wpisany poprzez użytkownika, który widoczny jest dla innych.
Znaczenie nick definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nick

Co to znaczy NICK: Pseudonim - dowolny ciąg znaków wpisany poprzez użytkownika, który widoczny jest dla innych użytkowników programu (na przykład gry sieciowej) albo w internecie. Nick jest konieczny, by móc skorzystać z niektórych usług internetowych, takich jak chat, forum dyskusyjne, serwisy z grami online. Zazwyczaj prócz nicka niezbędne jest również podanie hasła. Z angielskiego: nickname - przydomek.

Czym jest nick znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Napęd:
Definicja Definicja to określa urządzenie elektromechaniczne, gdzie umieszcza się nośniki danych, na przykład dyskietki magnetyczne (napędy dyskietek), płyty CD-ROM (napęd CD-ROM), płyty DVD-ROM (napęd DVD-ROM nick.
Co znaczy NetWare:
Definicja operacyjny przedsiębiorstwa Novell, największy konkurent Windows NT Server i Windows 2000 Server. NetWare jest poprzez fachowców uważany za bardzo wydajny i stabilny, lecz równocześnie trudny w nick.
Co znaczy Napęd Floptical:
Definicja wykorzystujący dodatkowo prócz magnetycznego, również optyczny system laserowy do pozycjonowania głowicy odczytującej dane. Dlatego ścieżki z danymi mogą być umieszczone znacznie ciaśniej, z powodu nick.
Co znaczy Novell:
Definicja Amerykańska przedsiębiorstwo produkująca oprogramowanie komputerowe, raczej sieciowy mechanizm operacyjny NetWare i współpracujące z nim aplikacje. Adres WWW: www.novell.com nick.
Co znaczy NNTP:
Definicja wykorzystywany do wysyłania, odbierania i udostępniania informacje w grupach dyskusyjnych. Z angielskiego: Network News Transport Protocol - protokół transportowy grup dyskusyjnych. Por. serwer news nick.
  • Dodano:
  • Autor: