danych nośnik co to jest
Nośnik Danych definicja. Jak działa wykorzystywany do przechowywania i/albo przenoszenia danych.
Znaczenie danych nośnik definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nośnik Danych

Co to znaczy NOŚNIK DANYCH: Przedmiot sprzętowy wykorzystywany do przechowywania i/albo przenoszenia danych komputerowych. Nośnikiem danych jest więc na przykład pamięć RAM, dysk twardy, CD-ROM, dyskietka magnetyczna.

Czym jest nośnik danych znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy NC:
Definicja Zobacz komputer sieciowy nośnik danych.
Co znaczy NMT:
Definicja telefonii komórkowej opracowany w państwach skandynawskich działający w paśmie około 450 MHz. Jakość połączeń NMT jest znacznie niższa niż w systemie GSM. W Polsce używany jest poprzez sieć nośnik danych.
Co znaczy Nick:
Definicja ciąg znaków wpisany poprzez użytkownika, który widoczny jest dla innych użytkowników programu (na przykład gry sieciowej) albo w internecie. Nick jest konieczny, by móc skorzystać z niektórych usług nośnik danych.
Co znaczy Nagłówek:
Definicja która pojawia się na początku każdej strony w zaawansowanym edytorze tekstu. Może zawierać na przykład tytuły rozdziałów, numery stron czy logo graficzne. Por. stopka. 2. Część listu elektronicznego nośnik danych.
Co znaczy Nagrywanie Pakietowe:
Definicja dysków CD-R i CD-RW opierający na zapisie małych porcji danych zwanych pakietami. Wadą nagrywania pakietowego jest konieczność wstępnego sformatowania płyty, co minimalizuje jej pojemność prawie o 15 nośnik danych.
  • Dodano:
  • Autor: