notebook co to jest
Notebook definicja. Jak działa komputer przenośny. Notebook po otworzeniu ujawnia płaski.
Znaczenie notebook definicja.

Czy przydatne?

Definicja Notebook

Co to znaczy NOTEBOOK: W miarę lekki i poręczny komputer przenośny. Notebook po otworzeniu ujawnia płaski wyświetlacz ciekłokrystaliczny i klawiaturę, która ma jednak mniejsze rozmiary niż klawiatury w normalnych komputerach osobistych. Notebook może używać z zasilania zewnętrznego, prócz tego ma jeszcze swoje baterie, które wystarczają na pracę od jednej do trzech godz. bez zewnętrznego źródła zasilania (to właśnie baterie są najcięższym elementem notebooków). Z racji na funkcjonalność, notebook bardzo przypomina domowe pecety - korzysta z tych samych mechanizmów operacyjnych i programów, dysponuje także porównywalną mocą obliczeniową. Jednak notebooki są około podwójnie droższe niż komputery stacjonarne o zbliżonych parametrach. Por. palmtop, PDA.

Czym jest notebook znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Network News Transport Protocol:
Definicja Zobacz NNTP notebook.
Co znaczy Napęd:
Definicja Definicja to określa urządzenie elektromechaniczne, gdzie umieszcza się nośniki danych, na przykład dyskietki magnetyczne (napędy dyskietek), płyty CD-ROM (napęd CD-ROM), płyty DVD-ROM (napęd DVD-ROM notebook.
Co znaczy Napster:
Definicja programów typu peer-to-peer, który pozwalał podłączonym do internetu użytkownikom na udostępnianie i pobieranie od innych użytkowników Napstera plików muzycznych o rozszerzeniach .mp3 i .wma Napster notebook.
Co znaczy NT File System:
Definicja Zobacz NTFS notebook.
Co znaczy NLX:
Definicja konstrukcji obudów i płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998 r. Specyfikacja ta powstała po to, by ułatwić montaż i demontaż urządzeń w pecetach (na przykład dyski notebook.
  • Dodano:
  • Autor: