notebook co to jest
Notebook definicja. Jak działa komputer przenośny. Notebook po otworzeniu ujawnia płaski.
Znaczenie notebook definicja.

Czy przydatne?

Definicja Notebook

Co to znaczy NOTEBOOK: W miarę lekki i poręczny komputer przenośny. Notebook po otworzeniu ujawnia płaski wyświetlacz ciekłokrystaliczny i klawiaturę, która ma jednak mniejsze rozmiary niż klawiatury w normalnych komputerach osobistych. Notebook może używać z zasilania zewnętrznego, prócz tego ma jeszcze swoje baterie, które wystarczają na pracę od jednej do trzech godz. bez zewnętrznego źródła zasilania (to właśnie baterie są najcięższym elementem notebooków). Z racji na funkcjonalność, notebook bardzo przypomina domowe pecety - korzysta z tych samych mechanizmów operacyjnych i programów, dysponuje także porównywalną mocą obliczeniową. Jednak notebooki są około podwójnie droższe niż komputery stacjonarne o zbliżonych parametrach. Por. palmtop, PDA.

Czym jest notebook znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Nagrywanie W Locie:
Definicja płyt bez wcześniejszego przygotowania obrazu płyty na dysku twardym. Nagrywanie w locie jest szybsze, lecz może doprowadzić do zepsucia płyty na nagrywarce niewyposażonej w mechanizm taki jak BURN notebook.
Co znaczy Naświetlanie:
Definicja Ekspozycja elementu światłoczułego (na przykład kliszy fotograficznej) na światło. Najważniejszym wskaźnikiem naświetlania jest czas naświetlania notebook.
Co znaczy Nick:
Definicja ciąg znaków wpisany poprzez użytkownika, który widoczny jest dla innych użytkowników programu (na przykład gry sieciowej) albo w internecie. Nick jest konieczny, by móc skorzystać z niektórych usług notebook.
Co znaczy Napęd Dyskietek:
Definicja urządzenie elektromechaniczne, które może odczytywać i zapisywać dane na dyskietkach magnetycznych i dyskietkach magnetooptycznych. Poprzez napęd dyskietek rozumiemy zazwyczaj napęd dyskietek 3,5 notebook.
Co znaczy Ni-MH:
Definicja Zobacz akumulator niklowo-wodorkowy notebook.
  • Dodano:
  • Autor: