płyty obraz co to jest
PŁYTY OBRAZ definicja. Jak działa zapisana w pojedynczym pliku. Własną nazwę obraz płyty zawdzięcza.
Znaczenie płyty obraz definicja.

Czy przydatne?

Definicja OBRAZ PŁYTY

Co to znaczy OBRAZ PŁYTY: Wierna kopia płyty CD zapisana w pojedynczym pliku. Własną nazwę obraz płyty zawdzięcza faktowi, iż zawiera kopię nie tylko plików i katalogów, ale wszystkich informacji znajdujących się na duplikowanej płycie - np. uszkodzonych sektorów czy także innych zabezpieczeń stosowanych poprzez producentów płyt CD. Ponadto w obrazie płyty znajdują się wiadomości o rozmieszczeniu poszczególnych danych na oryginalnym krążku. Dlatego, dysponując obrazem, można wypalić dowolną liczbę dokładnych kopii płyty. Z tego powodu obrazy płyty są regularnie używane poprzez piratów, którzy w internecie udostępniają w tej postaci kopiowane poprzez siebie płyty z muzyką i oprogramowaniem. Obrazy dysków tworzy się dzięki programów do nagrywania płyt, takich jak np. Nero czy także CloneCD. W zależności od użytego programu, pliki zawierające obraz płyty mogą mieć różne rozszerzenia - na przykład .iso .bin .img.

Czym jest obraz płyty znaczenie w Definicje komputer O .

Co znaczy Oprogramowanie:
Definicja komputerowe - instrukcje powodujące, że komputery wykonują określone zadania. Oprogramowanie dzieli się na dwa rodzaje: aplikacje (na przykład edytor tekstu czy arkusz kalkulacyjny) i oprogramowanie obraz płyty co to jest.
Co znaczy Odwołanie:
Definicja kalkulacyjnym zapis w komórce wskazujący programowi, gdzie ma szukać danych, które mają być użyte w formule. Można wyróżnić dwa typy odwołań: względne i bezwzględne. Odwołanie względne - adres obraz płyty definicja.
Co znaczy Opcja:
Definicja 1. W GUI tak określa się pole, które można zaznaczyć albo odznaczyć - włączając albo wyłączając w ten sposób jakąś funkcję programu albo mechanizmu operacyjnego. 2. Zobacz wskaźnik obraz płyty co znaczy.
Co znaczy OSR 2:
Definicja Zobacz Windows 95 OSR 2 obraz płyty słownik.
  • Dodano:
  • Autor: