okno co to jest
OKNO definicja. Jak działa fragment ekranu w GUI. W oknach pokazywane są komunikaty, wyświetlana.
Znaczenie okno definicja.

Czy przydatne?

Definicja OKNO

Co to znaczy OKNO: Ograniczony prostokątną ramką fragment ekranu w GUI. W oknach pokazywane są komunikaty, wyświetlana jest zawartość dysku twardego albo uruchamiane są programy. Okna możemy umieszczać w dowolnym miejscu ekranu. Można je także dowolnie skalować (powiększać, zmniejszać), minimalizować i maksymalizować, a również zamykać jednym kliknięciem myszy. Okna są standardowym elementem OS/2, Mac OS, Windows i graficznego trybu mechanizmów linuksowych. Okno to po angielsku window.

Czym jest okno znaczenie w Definicje komputer O .

Co znaczy Odsyłacz:
Porównanie przedmiot hipertekstu spotykany najczęściej na stronach WWW. Po kliknięciu na ten swego rodzaju łącznik otworzona zostaje inna strona (albo inny fragment tej samej strony). Odsyłacz, zwany także okno co znaczy.
Krzyżówka .Org:
Dlaczego Oznaczenie domeny internetowej niekomercyjnej organizacji. Z angielskiego: org - organization okno krzyżówka.
Co to jest Oprogramowanie:
Jak lepiej komputerowe - instrukcje powodujące, że komputery wykonują określone zadania. Oprogramowanie dzieli się na dwa rodzaje: aplikacje (na przykład edytor tekstu czy arkusz kalkulacyjny) i oprogramowanie okno co to jest.
Słownik OEM:
Kiedy komputerowe i oprogramowanie przeznaczone dla wytwórców sprzętu i dużych sprzedawców. Zwykle produkty OEM są opakowane jedynie w folię, zdarza się, iż mają ograniczoną gwarancję - dlatego są tańsze okno słownik.
  • Dodano:
  • Autor: