okno co to jest
Okno definicja. Jak działa fragment ekranu w GUI. W oknach pokazywane są komunikaty, wyświetlana.
Znaczenie okno definicja.

Czy przydatne?

Definicja Okno

Co to znaczy OKNO: Ograniczony prostokątną ramką fragment ekranu w GUI. W oknach pokazywane są komunikaty, wyświetlana jest zawartość dysku twardego albo uruchamiane są programy. Okna możemy umieszczać w dowolnym miejscu ekranu. Można je także dowolnie skalować (powiększać, zmniejszać), minimalizować i maksymalizować, a również zamykać jednym kliknięciem myszy. Okna są standardowym elementem OS/2, Mac OS, Windows i graficznego trybu mechanizmów linuksowych. Okno to po angielsku window.

Czym jest okno znaczenie w Definicje komputer O .

Co znaczy Odsyłacz:
Definicja przedmiot hipertekstu spotykany najczęściej na stronach WWW. Po kliknięciu na ten swego rodzaju łącznik otworzona zostaje inna strona (albo inny fragment tej samej strony). Odsyłacz, zwany także okno.
Co znaczy Ogg:
Definicja muzycznych tworzonych z kompresją stratną. Standard Ogg bazuje na podobnym pomyśle jak MP3, ale zapewnia wyższą jakość dźwięku przy tej samej wielkości pliku. Zaletą plików Ogg to jest, iż ich okno.
Co znaczy OEM:
Definicja komputerowe i oprogramowanie przeznaczone dla wytwórców sprzętu i dużych sprzedawców. Zwykle produkty OEM są opakowane jedynie w folię, zdarza się, iż mają ograniczoną gwarancję - dlatego są tańsze okno.
Co znaczy Odtwarzacz DVD:
Definicja podłączane do telewizora, które umożliwia odtwarzanie płyt DVD, Film CD, a również płyt CD z muzyką. Por. napęd DVD-ROM. 2. Program komputerowy, który dekoduje obraz i dźwięk zapisany na płycie DVD okno.
Co znaczy Object Linking And Embedding:
Definicja Zobacz OLE okno.
  • Dodano:
  • Autor: