palmtop co to jest
Palmtop definicja. Jak działa elektroniczny mieszczący się w dłoni człowieka. Palmtopy nie mają.
Znaczenie palmtop definicja.

Czy przydatne?

Definicja Palmtop

Co to znaczy PALMTOP: Miniaturowy notatnik elektroniczny mieszczący się w dłoni człowieka. Palmtopy nie mają napędu dyskietek, napędu CD-ROM i dysku twardego (dane przechowują na karcie pamięci), są za to lekkie i bez problemu mieszczą się w kieszeni. W ich pamięć wbudowano na stałe podstawowe oprogramowanie (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, bazę danych) i scheduler. Popularnym systemem operacyjnym do palmtopów jest Windows CE. Sporo z nich ma także wbudowane modemy i porty komunikacyjne, miniaturowe klawiatury i podświetlane kolorowe wyświetlacze. Nazwa palmtop to złożenie dwóch angielskich wyrazów palm - dłoń i top - wierzch. Większe modele wyglądem przypominające miniaturowe notebooki nazywane są Handheld PC (HPC). Mają one nieco większe możliwości niż zwykłe palmtopy. Por. notebook, PDA.

Czym jest palmtop znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Poczta Głosowa:
Definicja W telefonii komórkowej odpowiednik automatycznej sekretarki. Dostęp do informacji przechowywanej w poczcie głosowej jest możliwy po wybraniu odpowiedniego numeru i podaniu swojego kodu dostępu palmtop.
Co znaczy Programowanie:
Definicja Sztuka albo mechanizm pisania (tworzenia) programów w języku programowania palmtop.
Co znaczy Plik Multimedialny:
Definicja więcej niż jeden sposób przekazywania informacji. Zwykle mianem tym określa się pliki z zapisanym obrazem i dźwiękiem. Najpopularniejszymi formatami multimedialnymi są AVI, MPEG i QuickTime. Por palmtop.
Co znaczy Pomoc Techniczna:
Definicja Zobacz hotline palmtop.
Co znaczy Power On Self Test:
Definicja Zobacz POST palmtop.
  • Dodano:
  • Autor: