palmtop co to jest
PALMTOP definicja. Jak działa elektroniczny mieszczący się w dłoni człowieka. Palmtopy nie mają.
Znaczenie palmtop definicja.

Czy przydatne?

Definicja PALMTOP

Co to znaczy PALMTOP: Miniaturowy notatnik elektroniczny mieszczący się w dłoni człowieka. Palmtopy nie mają napędu dyskietek, napędu CD-ROM i dysku twardego (dane przechowują na karcie pamięci), są za to lekkie i bez problemu mieszczą się w kieszeni. W ich pamięć wbudowano na stałe podstawowe oprogramowanie (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, bazę danych) i scheduler. Popularnym systemem operacyjnym do palmtopów jest Windows CE. Sporo z nich ma także wbudowane modemy i porty komunikacyjne, miniaturowe klawiatury i podświetlane kolorowe wyświetlacze. Nazwa palmtop to złożenie dwóch angielskich wyrazów palm - dłoń i top - wierzch. Większe modele wyglądem przypominające miniaturowe notebooki nazywane są Handheld PC (HPC). Mają one nieco większe możliwości niż zwykłe palmtopy. Por. notebook, PDA.

Czym jest palmtop znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Przepustowość:
Porównanie Porcja danych, która może być przesłana poprzez jakieś medium (zazwyczaj kabel) w ciągu jednej sekundy; jednostką przepustowości jest bps (liczba przesłanych bitów w ciągu sekundy palmtop co znaczy.
Krzyżówka PPGA:
Dlaczego wyprowadzenia pinów procesora. Procesory z obudową PPGA pasują do gniazd określanych jako Socket 370. W ten sposób montowany był Celeron w wersjach od 300 do 533 MHz. Z angielskiego: Plastic Pin palmtop krzyżówka.
Co to jest Panel Sterowania:
Jak lepiej W Windows i Mac OS program pozwalający użytkownikowi na sprawowanie kontroli nad niektórymi aspektami i właściwościami mechanizmu operacyjnego i podłączonymi urządzeniami palmtop co to jest.
Słownik Picture In Picture:
Kiedy Zobacz PIP palmtop słownik.
  • Dodano:
  • Autor: