wirtualna pamięć co to jest
Pamięć Wirtualna definicja. Jak działa brakuje miejsca dla uruchamianych programów, mechanizm.
Znaczenie wirtualna pamięć definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pamięć Wirtualna

Co to znaczy PAMIĘĆ WIRTUALNA: Gdy w pamięci RAM komputera brakuje miejsca dla uruchamianych programów, mechanizm operacyjny może część z nich przesunąć do pamięci wirtualnej - istniejącej na dysku twardym. Zaletą tego rozwiązania jest ekran wolny od irytujących komunikatów o braku pamięci; wadą - długi, w porównaniu do pamięci RAM, czas dostępu do informacji znajdującej się na dysku twardym. Por. plik wymiany.

Czym jest pamięć wirtualna znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pecet:
Definicja który jest kompatybilny ze standardem przedsiębiorstwa IBM i używa procesora z rodz. x86 albo z nim zgodnego. Każdy pecet ma BIOS. Na pecetach zazwyczaj uruchamiany jest mechanizm Windows. Pecetem pamięć wirtualna.
Co znaczy PixelShader:
Definicja cieniowania pikseli. Programowalne, logiczne podzespoły procesora graficznego wyspecjalizowane w szybkim obliczaniu kolorów każdego piksela renderowanego obrazu. Barwa obliczana jest na podstawie pamięć wirtualna.
Co znaczy Personal Digital Assistant:
Definicja Zobacz PDA pamięć wirtualna.
Co znaczy Polecenie:
Definicja Zobacz komenda pamięć wirtualna.
Co znaczy Przeplot:
Definicja kablach poszczególne żyły są podłączone do pinów we wtyczkach o takich samych numerach; można więc powiedzieć, iż żyły te biegną równolegle do siebie. W kablach z przeplotem z kolei przynajmniej dwie pamięć wirtualna.
  • Dodano:
  • Autor: