menu pasek co to jest
MENU PASEK definicja. Jak działa napisanych dla tego mechanizmu programach) przy górnej krawędzi.
Znaczenie menu pasek definicja.

Czy przydatne?

Definicja PASEK MENU

Co to znaczy PASEK MENU: W Windows (a również w wielu napisanych dla tego mechanizmu programach) przy górnej krawędzi każdego okna znajduje się pasek zawierający listę menu. W każdym z nich (rozwijać je można kliknięciem myszy) kryje się grupa poleceń albo ustawień, które należą do danego tematu. Na przykład w menu Edycja znajdują się polecenia do kopiowania (Kopiuj) albo wklejania (Wklej).

Czym jest pasek menu znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Profil:
Porównanie ustawienia użytkownika korzystającego z mechanizmu operacyjnego albo programu. W sytuacji mechanizmów Windows profile umożliwiają na przykład ustawienie własnego pulpitu, tapety, wygaszacza ekranu pasek menu co znaczy.
Krzyżówka Pulpit:
Dlaczego w graficznie przedstawianej hierarchii folderów. Jest nadrzędny wobec wszystkich zainstalowanych w systemie napędów. Ustawienie pulpitu na szczycie hierarchii jest zabiegiem sztucznym i służy pasek menu krzyżówka.
Co to jest Power On Self Test:
Jak lepiej Zobacz POST pasek menu co to jest.
Słownik Peer-To-Peer:
Kiedy aplikacji, wykorzystywanych użytkownikom do wymiany plików za pośrednictwem internetu. Programy p2p wyszukują w sieci inne komputery, na których zainstalowano daną aplikację peer-to-peer, i pasek menu słownik.
  • Dodano:
  • Autor: