przewijania pasek co to jest
Pasek Przewijania definicja. Jak działa mieści się w nim w całości, wówczas przy prawej i/albo.
Znaczenie przewijania pasek definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pasek Przewijania

Co to znaczy PASEK PRZEWIJANIA: Jeśli zawartość okna nie mieści się w nim w całości, wówczas przy prawej i/albo dolnej krawędzi okna pokazuje się pasek przewijania. Na jego końcach znajdują się strzałki. Paskami można się posługiwać na kilka sposobów. Jeden polega na kliknięciu na jedną ze strzałek - zawartość okna przewinie się wtedy w przeciwnym kierunku. By szybciej przewijać zawartość okna, wystarczy najechać kursorem na ruchomy suwak i przy wciśniętym lewym przycisku przesunąć go do wybranego położenia. Trzecia sposobność przewijania to klikanie na pasku powyżej, poniżej //albo w okolicy suwaka.

Czym jest pasek przewijania znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PAL:
Definicja Zobacz mechanizm PAL pasek przewijania.
Co znaczy Pasek Stanu:
Definicja części okien folderów albo programów zawierająca krótką informację na temat zawartości folderu albo stanu działania aplikacji. Na przykład Eksplorator Windows pokazuje tam liczba wolnego miejsca na pasek przewijania.
Co znaczy Przeciąganie:
Definicja Zobacz drag and drop pasek przewijania.
Co znaczy Plik INF:
Definicja Windows (rozszerzenie .inf) zawierający wiadomości dla mechanizmu operacyjnego, gdzie skopiować potrzebne pliki i jakich dokonać modyfikacji w rejestrze Windows w czasie instalacji sprzętu albo pasek przewijania.
Co znaczy PII:
Definicja Zobacz Pentium II pasek przewijania.
  • Dodano:
  • Autor: