matryca pasywna co to jest
Pasywna Matryca definicja. Jak działa ciekłokrystalicznego. Wyświetlacze tego typu charakteryzują.
Znaczenie matryca pasywna definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pasywna Matryca

Co to znaczy PASYWNA MATRYCA: Rodzaj wyświetlacza ciekłokrystalicznego. Wyświetlacze tego typu charakteryzują się lekko rozmytym obrazem (szczególnie gdy na ekranie porusza się przedmiot z sporą szybkością - na przykład kursor myszy) i niewielkim dopuszczalnym kątem patrzenia, przy którym obraz jest nadal czytelny. Por. aktywna matryca, dual scan.

Czym jest pasywna matryca znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Plik Tymczasowy:
Definicja tworzony jest na dysku twardym komputera tylko na określony czas, a następnie kasowany. Pliki czasowe tworzy regularnie mechanizm operacyjny i wybrane aplikacje, takie jak na przykład edytory tekstu pasywna matryca.
Co znaczy Proxy:
Definicja Zobacz serwer proxy pasywna matryca.
Co znaczy Pamięć l3:
Definicja Zobacz L3 pasywna matryca.
Co znaczy Prędkość Zapisu:
Definicja zapisywane są dane w nagrywarce płyt. W sytuacji nagrywarek CD-RW pojedyncza (x1) szybkość zapisu znaczy, iż zapełnienie krążka będzie trwało tyle, ile trwa odtworzenie całego muzycznego kompaktu pasywna matryca.
Co znaczy PixelShader:
Definicja cieniowania pikseli. Programowalne, logiczne podzespoły procesora graficznego wyspecjalizowane w szybkim obliczaniu kolorów każdego piksela renderowanego obrazu. Barwa obliczana jest na podstawie pasywna matryca.
  • Dodano:
  • Autor: