patch co to jest
Patch definicja. Jak działa albo mechanizmu operacyjnego, które likwiduje usterki i błędy.
Znaczenie patch definicja.

Czy przydatne?

Definicja Patch

Co to znaczy PATCH: Uaktualnienie programu, gry albo mechanizmu operacyjnego, które likwiduje usterki i błędy przeoczone w momencie jego stworzenia. Patche to zazwyczaj niewielkich rozmiarów programy, które najczęściej można ściągnąć ze strony WWW producenta oprogramowania albo sprzętu. Angielski termin patch przyjął się w języku polskich użytkowników komputerów. Wyraz to można tłumaczyć jako łatka. Por. bug, Service Pack.

Czym jest patch znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pasek Narzędzi:
Definicja Programy mają regularnie jeden albo więcej pasków, na których znajdują się ikony. Klikając na nie, wydaje się polecenie, które inaczej jest dostępne tylko przez menu programu patch.
Co znaczy Printer Control Language:
Definicja Zobacz PCL patch.
Co znaczy Pasek Menu:
Definicja również w wielu napisanych dla tego mechanizmu programach) przy górnej krawędzi każdego okna znajduje się pasek zawierający listę menu. W każdym z nich (rozwijać je można kliknięciem myszy) kryje się patch.
Co znaczy Pamięć Flash:
Definicja montowanej między innymi na płytach głównych pecetów do przechowywania BIOS-u. Jej zawartość może być wymieniona poprzez użytkownika przez wczytanie do niej nowego programu (tak zwany upgrade BIOS-u patch.
Co znaczy Pamięć l2:
Definicja Zobacz L2 patch.
  • Dodano:
  • Autor: