pecet co to jest
Pecet definicja. Jak działa kompatybilny ze standardem przedsiębiorstwa IBM i używa procesora z.
Znaczenie pecet definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pecet

Co to znaczy PECET: Komputer osobisty, który jest kompatybilny ze standardem przedsiębiorstwa IBM i używa procesora z rodz. x86 albo z nim zgodnego. Każdy pecet ma BIOS. Na pecetach zazwyczaj uruchamiany jest mechanizm Windows. Pecetem nie jest na przykład Macintosh, który używa procesorów przedsiębiorstwa Motorola, nie ma BIOS-u i korzysta z mechanizmu operacyjnego Mac OS. Por. platforma.

Czym jest pecet znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Programista:
Definicja Osoba tworząca (pisząca) oprogramowanie komputerowe. Por. programowanie, obiektowy język programowania, kod źródłowy, kompilacja pecet.
Co znaczy PHP:
Definicja stronie serwera stron WWW język skryptowy, do którego odwołuje się kod HTML stron WWW. Zaletą PHP jest zgodność z różnymi formatami baz danych. Nowsze wersje PHP noszą nazwę PHP3 i PHP4. Strona WWW z pecet.
Co znaczy PowerPoint:
Definicja Program do tworzenia prezentacji przedsiębiorstwa Microsoft popularny osobno albo jako część pakietu biurowego Microsoft Office pecet.
Co znaczy PRI:
Definicja usługi ISDN, który wykorzystuje 23 albo 30 kanałów B i jeden kanał D, co zapewnia w sumie prędkość transmisji około 2 Mbps. PRI jest, z racji na własne możliwości i wydatek, przeznaczony dla pecet.
Co znaczy PostScript:
Definicja drukowanych stron dla drukarek laserowych wprowadzony na rynek poprzez firmę Adobe Systems. PostScript do opisu stron wykorzystuje czcionki postskryptowe, które są bardzo łatwo skalowalne; potrafi pecet.
  • Dodano:
  • Autor: