peer peer co to jest
PEER TO PEER definicja. Jak działa wykorzystywanych użytkownikom do wymiany plików za pośrednictwem.
Znaczenie peer peer definicja.

Czy przydatne?

Definicja PEER-TO-PEER

Co to znaczy PEER-TO-PEER: 1. Popularna nazwa aplikacji, wykorzystywanych użytkownikom do wymiany plików za pośrednictwem internetu. Programy p2p wyszukują w sieci inne komputery, na których zainstalowano daną aplikację peer-to-peer, i umożliwiają ściągnięcie z nich udostępnianych danych - zazwyczaj plików muzycznych, multimedialnych albo programów komputerowych. 2. Rodzaj tymczasowej sieci tworzonej poprzez komputery, na których zainstalowano ten sam program peer-to-peer. Sieć p2p może mieć charakter lokalny (na przykład między kilkoma urządzeniami w biurze) albo także być tymczasowym połączeniem wielu komputerów komunikujących się przez internet. Obecnie większość sieci p2p służy użytkownikom przede wszystkim do wymieniania się plikami zawierającymi muzykę, multimedia i oprogramowanie. Istnieją trzy podstawowe rodzaje sieci p2p: działające w oparciu o jeden centralny serwer (Kazaa), o sporo komputerów centralnych (eMule) i zdecentralizowane, działające tylko na maszynach użytkowników (Freenet). 3. Schemat komunikacji w sieci komputerowej pozbawionej serwera. W takiej sieci każdy z komputerów pełni rolę serwera i klienta. Wszyscy uczestnicy mają takie same możliwości zapoczątkowywania wymiany danych, a również nadawania i odbierania informacji.

Czym jest peer-to-peer znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Plik MIDI:
Porównanie Plik zawierający muzykę w formacie MIDI. Najczęściej występuje z rozszerzeniem .mid peer-to-peer co znaczy.
Krzyżówka Przetwornik Cyfrowo-Analogowy:
Dlaczego Zobacz DAC peer-to-peer krzyżówka.
Co to jest Paint Shop Pro:
Jak lepiej licencji shareware mający spore możliwości program graficzny przedsiębiorstwa Jasc Software. Początkowo przeznaczony jedynie do tworzenia grafiki rastrowej i retuszu obrazów. Od wersji 6.0 oferuje peer-to-peer co to jest.
Słownik Parametry Dźwięku Cyfrowego:
Kiedy podstawowych parametrów określających właściwości dźwięku zapisanego w formie elektronicznej. Pierwszym jest częstotliwość próbkowania dźwięku wyrażona w kilohercach. Drugim wskaźnikiem jest peer-to-peer słownik.
  • Dodano:
  • Autor: