peer peer co to jest
Peer-To-Peer definicja. Jak działa wykorzystywanych użytkownikom do wymiany plików za pośrednictwem.
Znaczenie peer peer definicja.

Czy przydatne?

Definicja Peer-To-Peer

Co to znaczy PEER-TO-PEER: 1. Popularna nazwa aplikacji, wykorzystywanych użytkownikom do wymiany plików za pośrednictwem internetu. Programy p2p wyszukują w sieci inne komputery, na których zainstalowano daną aplikację peer-to-peer, i umożliwiają ściągnięcie z nich udostępnianych danych - zazwyczaj plików muzycznych, multimedialnych albo programów komputerowych. 2. Rodzaj tymczasowej sieci tworzonej poprzez komputery, na których zainstalowano ten sam program peer-to-peer. Sieć p2p może mieć charakter lokalny (na przykład między kilkoma urządzeniami w biurze) albo także być tymczasowym połączeniem wielu komputerów komunikujących się przez internet. Obecnie większość sieci p2p służy użytkownikom przede wszystkim do wymieniania się plikami zawierającymi muzykę, multimedia i oprogramowanie. Istnieją trzy podstawowe rodzaje sieci p2p: działające w oparciu o jeden centralny serwer (Kazaa), o sporo komputerów centralnych (eMule) i zdecentralizowane, działające tylko na maszynach użytkowników (Freenet). 3. Schemat komunikacji w sieci komputerowej pozbawionej serwera. W takiej sieci każdy z komputerów pełni rolę serwera i klienta. Wszyscy uczestnicy mają takie same możliwości zapoczątkowywania wymiany danych, a również nadawania i odbierania informacji.

Czym jest peer-to-peer znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Palomino:
Definicja Nazwa kodowa wersji procesora Athlon XP wykonanych w technologii 0,18 mikrona peer-to-peer.
Co znaczy Pentium 4:
Definicja procesora CISC siódmej generacji wprowadzony na rynek w 2000 r. poprzez firmę Intel jako następca procesora Pentium III. Korzysta z innych gniazd niż procesory Pentium III (Socket 423 i Socket 478 peer-to-peer.
Co znaczy Parzystość:
Definicja Zobacz kontrola parzystości peer-to-peer.
Co znaczy Port Szeregowy:
Definicja się z faktu, iż dane są do niego przekazywane jako ciąg bitów (w szeregu). Gdyż jednak komputer operuje na całych ciągach bitów zwanych bajtami, szczególny układ o nazwie UART tłumaczy ciągi bitów na peer-to-peer.
Co znaczy pc133:
Definicja określający szybkość magistrali danych komputera. Potocznie używa się go jednak do opisywania maksymalnej prędkości, z jaką są w stanie pracować moduły pamięci SDRAM. Pamięć PC133 pracuje z FSB 133 peer-to-peer.
  • Dodano:
  • Autor: