antyaliasing pełnoekranowy co to jest
Pełnoekranowy Antyaliasing definicja. Jak działa Zobacz FSAA. Słownik Antyaliasing Pełnoekranowy co.
Znaczenie antyaliasing pełnoekranowy definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pełnoekranowy Antyaliasing

Co to znaczy PEŁNOEKRANOWY ANTYALIASING: Zobacz FSAA.

Czym jest pełnoekranowy antyaliasing znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Przejściówka:
Definicja Umieszczony we wspólnej obudowie albo na krótkim kabelku zbiór składający się z wtyczki i gniazda (każde innego typu). Pozwala podłączyć na przykład wtyczki cinch do gniazda typu eurozłącze pełnoekranowy antyaliasing.
Co znaczy Prequel:
Definicja filmu, lecz opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce chronologicznie wcześniej. W razie Gwiezdnych wojen dotyczy to powstającej aktualnie nowej trylogii składającej się z Mrocznego Widma pełnoekranowy antyaliasing.
Co znaczy Podgląd:
Definicja pracujących w GUI ma wbudowane okna podglądów dokumentów. Dlatego można sprawdzić sukces jakiejś operacji, zanim zostanie ona w rzeczywistości wykonana. Najczęściej spotyka się okna podglądu w pełnoekranowy antyaliasing.
Co znaczy Profil:
Definicja ustawienia użytkownika korzystającego z mechanizmu operacyjnego albo programu. W sytuacji mechanizmów Windows profile umożliwiają na przykład ustawienie własnego pulpitu, tapety, wygaszacza ekranu pełnoekranowy antyaliasing.
Co znaczy Program Antywirusowy:
Definicja które mogą znajdować się w plikach na nośnikach danych. Programy antywirusowe są zazwyczaj wyposażone w dwa niezależnie działające moduły: monitor i skaner. Gdyż na świecie powstaje na dzień pełnoekranowy antyaliasing.
  • Dodano:
  • Autor: