piksel co to jest
Piksel definicja. Jak działa elementarnej wielkości, a więc najmniejszy pkt., jaki może zostać.
Znaczenie piksel definicja.

Czy przydatne?

Definicja Piksel

Co to znaczy PIKSEL: Fragment obrazu o elementarnej wielkości, a więc najmniejszy pkt., jaki może zostać wyświetlony albo wydrukowany. Piksele tworzą obraz widoczny na ekranie monitora i to, co widnieje na wydrukach. Piksele widać dokładnie na bardzo mocno powiększonych (od 10 do 20 razy) ilustracjach; w normalnej skali poszczególne piksele są niewidoczne, dzięki czemu tworzą ciągłe kontury obiektów. Z angielskiego: Picture Przedmiot - przedmiot obrazu.

Czym jest piksel znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PDA:
Definicja komputery i organizery. Typowy PDA nie ma klawiatury i dane wprowadza się do niego dzięki specjalnego rysika, pisząc na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym (wybrane PDA umieją także rozpoznawać mowę piksel.
Co znaczy Prędkość Odczytu:
Definicja transferu danych z napędu CD-ROM. Pierwszy napęd CD-ROM pracował z szybkością 150 kB/s i określano go jak napęd pojedynczej prędkości (x1). Następne, nowsze napędy prędkość tę zwielokrotniały (na piksel.
Co znaczy Plik INI:
Definicja W systemach operacyjnych Windows noszący rozszerzenie .ini plik tekstowy zawierający zapis konfiguracji programu albo mechanizmu operacyjnego piksel.
Co znaczy Pasek Stanu:
Definicja części okien folderów albo programów zawierająca krótką informację na temat zawartości folderu albo stanu działania aplikacji. Na przykład Eksplorator Windows pokazuje tam liczba wolnego miejsca na piksel.
Co znaczy Pamięć l3:
Definicja Zobacz L3 piksel.
  • Dodano:
  • Autor: