pirat co to jest
Pirat definicja. Jak działa używa oprogramowania albo je rozprowadza. Piratem jest użytkownik kopii.
Znaczenie pirat definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pirat

Co to znaczy PIRAT: Osoba, która nielegalnie używa oprogramowania albo je rozprowadza. Piratem jest użytkownik kopii oprogramowania zainstalowanego na wielu różnych komputerach, użytkownik udostępniający innym osobom kopie swoich programów, a również sprzedawca rozprowadzający pośród klientów kopie oprogramowania bez jednoczesnego dostarczania klientowi odpowiedniej licencji. Piractwem jest także podrabianie i udostępnianie oprogramowania w internecie i używanie zastrzeżonej nazwy bez zgody właściciela. Por. Napster, peer-to-peer.

Czym jest pirat znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Programista:
Definicja Osoba tworząca (pisząca) oprogramowanie komputerowe. Por. programowanie, obiektowy język programowania, kod źródłowy, kompilacja pirat.
Co znaczy Przepustowość:
Definicja Porcja danych, która może być przesłana poprzez jakieś medium (zazwyczaj kabel) w ciągu jednej sekundy; jednostką przepustowości jest bps (liczba przesłanych bitów w ciągu sekundy pirat.
Co znaczy Pakiet Biurowy:
Definicja które można z powodzeniem stosować nie tylko w biurze, lecz i w komputerach działających w domach użytkowników. W skład pakietu biurowego zawsze wchodzi: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i prawie pirat.
Co znaczy Przerwanie:
Definicja Zobacz IRQ pirat.
Co znaczy Plug And Play:
Definicja komputerowych opracowany poprzez firmę Intel. Jego założeniem to jest, iż bezpośrednio po włożeniu nowego urządzenia (na przykład karty graficznej czy napędu DVD) do komputera mechanizm automatycznie pirat.
  • Dodano:
  • Autor: