co to jest
Pit definicja. Jak działa płycie kompaktowej (na przykład CD-ROM, DVD-ROM), którego przykładem na.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pit

Co to znaczy PIT: Pojedyncze zagłębienie na płycie kompaktowej (na przykład CD-ROM, DVD-ROM), którego przykładem na płytach nagrywalnych są zmiany właściwości optycznych farby bądź stopu metali. Następujące po sobie zagłębienia tworzą na płycie spiralną ścieżkę, która jest magazynem danych. Gdy światło lasera urządzenia odczytującego pada na zagłębienie (pit), rejestruje ono brak odbicia, gdy na powierzchnię płyty (land) - odbicie. Te wiadomości zamieniane są na ciąg zer i jedynek (1 - światło odbite, 0 - nie odbite). W ten sposób komputer odczytuje dane z krążka.

Czym jest pit znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Page Down:
Definicja identycznym działaniu. Jeden z nich znajduje się u dołu klawiatury numerycznej (opisany jako PgDn), drugi (opisany jako Page Down) - na bloku klawiatury ulokowanym między klawiaturą kluczową a pit.
Co znaczy PNG:
Definicja bezstratną kompresję format graficzny mający zastąpić format GIF, który stał się formatem licencjonowanym. PNG pozwala na zapisywanie obrazów w 32-bitowym kolorze, niemożliwe jest z kolei tworzenie w pit.
Co znaczy Pomoc Techniczna:
Definicja Zobacz hotline pit.
Co znaczy Packet Writing:
Definicja Zobacz nagrywanie pakietowe pit.
Co znaczy Plik WSH:
Definicja Plik ustawień Hosta skryptów Windows. Można określić w nim czas trwania operacji wykonywanej poprzez skrypt. Pliki te mają rozszerzenie .wsh pit.
  • Dodano:
  • Autor: