dokumentu plik co to jest
Plik Dokumentu definicja. Jak działa Zobacz dokument. Słownik Dokumentu Plik co to znaczy.
Znaczenie dokumentu plik definicja.

Czy przydatne?

Definicja Plik Dokumentu

Co to znaczy PLIK DOKUMENTU: Zobacz dokument.

Czym jest plik dokumentu znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Podsłuch Nagrania:
Definicja wysokiej klasy wyposażone są w oddzielne głowice do nagrywania i odtwarzania. Gdyż głowica odtwarzająca umieszczona jest za nagrywającą, można w momencie nagrywania słuchać właśnie nagranej muzyki i plik dokumentu.
Co znaczy Programista:
Definicja Osoba tworząca (pisząca) oprogramowanie komputerowe. Por. programowanie, obiektowy język programowania, kod źródłowy, kompilacja plik dokumentu.
Co znaczy Port Komunikacyjny:
Definicja zwykle z tyłu komputera, do którego podłączamy takie urządzenia, jak mysz, drukarkę czy modem. Wybrane porty umieszczone są bezpośrednio na płycie głównej, inne na kartach rozszerzeń. Por. port plik dokumentu.
Co znaczy Podpis Elektroniczny:
Definicja identyfikujący nas ciąg cyfr konieczny do zawierania umów cywilno-prawnych na odległość w środowisku elektronicznym - przede wszystkim w internecie. Dzięki niemu możemy podpisywać cyfrowo dokumenty plik dokumentu.
Co znaczy Program Rezydentny:
Definicja Niewielki program, który cały czas znajduje się w pamięci komputera i jest aktywny - wykonuje jakieś zadania. Typowym programem rezydentnym jest monitor w programach antywirusowych plik dokumentu.
  • Dodano:
  • Autor: