dźwiękowy plik co to jest
DŹWIĘKOWY PLIK definicja. Jak działa przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI.
Znaczenie dźwiękowy plik definicja.

Czy przydatne?

Definicja PLIK DŹWIĘKOWY

Co to znaczy PLIK DŹWIĘKOWY: Rodzaj pliku, gdzie przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI), dźwięk w formacie Wave, dźwięk skompresowany (MP3). Pliki dźwiękowe i ich rodzaje rozróżniamy po rozszerzeniach. Do ich odtwarzania potrzebne jest specjalne oprogramowanie - na przykład Windows Media Player albo Winamp.

Czym jest plik dźwiękowy znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pamięć Wirtualna:
Definicja komputera brakuje miejsca dla uruchamianych programów, mechanizm operacyjny może część z nich przesunąć do pamięci wirtualnej - istniejącej na dysku twardym. Zaletą tego rozwiązania jest ekran wolny plik dźwiękowy co to jest.
Co znaczy Przywracanie Systemu:
Definicja operacyjnego po raz pierwszy zastosowana w Windows Millennium, a następnie w Windows XP. Przywracanie mechanizmu umożliwia powrót Windows do prawidłowego działania bez konieczności reinstalacji plik dźwiękowy definicja.
Co znaczy Połączenie Międzystrefowe:
Definicja telefoniczne między abonentami znajdującymi się w różnych strefach numeracyjnych. W Polsce zasięg 49 stref numeracyjnych jest prawie kompletnie zgodny ze starym podziałem administracyjnym (do końca plik dźwiękowy co znaczy.
Co znaczy Przeplot:
Definicja kablach poszczególne żyły są podłączone do pinów we wtyczkach o takich samych numerach; można więc powiedzieć, iż żyły te biegną równolegle do siebie. W kablach z przeplotem z kolei przynajmniej dwie plik dźwiękowy słownik.
  • Dodano:
  • Autor: