dźwiękowy plik co to jest
Plik Dźwiękowy definicja. Jak działa przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI.
Znaczenie dźwiękowy plik definicja.

Czy przydatne?

Definicja Plik Dźwiękowy

Co to znaczy PLIK DŹWIĘKOWY: Rodzaj pliku, gdzie przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI), dźwięk w formacie Wave, dźwięk skompresowany (MP3). Pliki dźwiękowe i ich rodzaje rozróżniamy po rozszerzeniach. Do ich odtwarzania potrzebne jest specjalne oprogramowanie - na przykład Windows Media Player albo Winamp.

Czym jest plik dźwiękowy znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Poddomena:
Definicja Nazwy domenowe komputerów w internecie odczytuje się od końca. Domena w przykładowej nazwie www.komputerswiat.pl to .pl Jej poddomeną jest .komputerswiat.pl plik dźwiękowy.
Co znaczy PGA:
Definicja Sposób obudowania i wyprowadzenia pinów procesora. Podłożem, gdzie umieszczone są piny, jest zwykle ceramika. Z angielskiego: Pin Grid Array - matryca pinów. Por. FCPGA, PPGA, Slot 1 plik dźwiękowy.
Co znaczy PIN:
Definicja czterocyfrowa liczba umożliwiająca korzystanie z zabezpieczonych kart elektronicznych - takich jak karty kredytowe, karty SIM, karty bankomatowe i tym podobne Z angielskiego: Personal Identification plik dźwiękowy.
Co znaczy Polifonia:
Definicja jednoczesnego prowadzenia kilku linii melodycznych. Telefony komórkowe dysponujące polifonicznymi dzwonkami mogą naśladować brzmienie prawdziwych instrumentów, a nawet dużych zespołów muzycznych plik dźwiękowy.
Co znaczy Printer Control Language:
Definicja Zobacz PCL plik dźwiękowy.
  • Dodano:
  • Autor: