graficzny plik co to jest
Plik Graficzny definicja. Jak działa stworzony w programie graficznym. Pliki graficzne mają różne.
Znaczenie graficzny plik definicja.

Czy przydatne?

Definicja Plik Graficzny

Co to znaczy PLIK GRAFICZNY: Plik, który zawiera obraz stworzony w programie graficznym. Pliki graficzne mają różne rozszerzenia określające ich właściwości (raczej paletę kolorów i wykorzystaną kompresję). Na przykład plik graficzny o rozszerzeniu .gif (mówimy o nim plik w formacie GIF) może zachować wiadomości maksymalnie o 256 kolorach, tymczasem .tif (TIFF) o 16,7 milionach. Dodatkowo wybrane z formatów plików graficznych mogą być skompresowane ( na przykład formaty TIFF i JPEG), dzięki czemu zajmują mniej miejsca na dysku twardym. Por. PCX, BMP.

Czym jest plik graficzny znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Podczerwień:
Definicja światła niewidzialnego dla człowieka, o długości fali powyżej 780 nanometrów. Podczerwień jest używana między innymi w pilotach do telewizorów i magnetowidów i w czasie transmisji danych poprzez port plik graficzny.
Co znaczy Płyta CD-RW:
Definicja Zobacz CD-RW plik graficzny.
Co znaczy Peltier:
Definicja Zobacz ogniwo Peltiera plik graficzny.
Co znaczy PGA:
Definicja Sposób obudowania i wyprowadzenia pinów procesora. Podłożem, gdzie umieszczone są piny, jest zwykle ceramika. Z angielskiego: Pin Grid Array - matryca pinów. Por. FCPGA, PPGA, Slot 1 plik graficzny.
Co znaczy Przełącznik:
Definicja 1. Przedmiot obwodu, który można przełączać w dwa stany - włączony i wyłączony. 2. Zobacz wskaźnik. 3. Zobacz switch plik graficzny.
  • Dodano:
  • Autor: