wymiany plik co to jest
WYMIANY PLIK definicja. Jak działa jako pamięć wirtualna, zazwyczaj ma rozszerzenie .swp Umożliwia.
Znaczenie wymiany plik definicja.

Czy przydatne?

Definicja PLIK WYMIANY

Co to znaczy PLIK WYMIANY: Plik używany poprzez Windows jako pamięć wirtualna, zazwyczaj ma rozszerzenie .swp Umożliwia obejście ograniczeń stawianych poprzez niedobór pamięci RAM. Standardowo rozmiar pliku wymiany jest ustalana dynamicznie poprzez mechanizm operacyjny - rośnie i maleje stosunkowo potrzeby. Przy ręcznym ustawianiu wielkości pliku wymiany należy ustawić prawie dwa razy więcej pamięci wirtualnej niż pamięci RAM. W sytuacji komputerów z minimum 512 MB można wyłączyć pamięć wirtualną. Nazwa plik wymiany wzięła się stąd, iż wiadomości, które nie mieszczą się w pamięci RAM komputera, a nie są obecnie potrzebne, zostają tymczasowo wysłane do pliku wymiany. Kiedy nadal występuje niedobór pamięci, do pliku wymiany przesyłane są także dane używane do działania aplikacji. Dlatego można uruchamiać aplikacje potrzebujące znacznie więcej pamięci operacyjnej niż zainstalowano. Odczytywanie danych znajdujących się w pliku wymiany trwa jednak wielokrotnie dłużej niż informacji zapisanych w pamięci RAM - tak więc stosowanie pliku wymiany spowalnia działanie komputera.

Czym jest plik wymiany znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Parzystość:
Porównanie Zobacz kontrola parzystości plik wymiany co znaczy.
Krzyżówka Pamięć l2:
Dlaczego Zobacz L2 plik wymiany krzyżówka.
Co to jest Pascal:
Jak lepiej Jeden z języków programowania dostępny raczej na wyższych uczelniach jako język idealnie uczący programowania. Por. Delphi plik wymiany co to jest.
Słownik Port Komunikacyjny:
Kiedy zwykle z tyłu komputera, do którego podłączamy takie urządzenia, jak mysz, drukarkę czy modem. Wybrane porty umieszczone są bezpośrednio na płycie głównej, inne na kartach rozszerzeń. Por. port plik wymiany słownik.
  • Dodano:
  • Autor: