wymiany plik co to jest
Plik Wymiany definicja. Jak działa jako pamięć wirtualna, zazwyczaj ma rozszerzenie .swp Umożliwia.
Znaczenie wymiany plik definicja.

Czy przydatne?

Definicja Plik Wymiany

Co to znaczy PLIK WYMIANY: Plik używany poprzez Windows jako pamięć wirtualna, zazwyczaj ma rozszerzenie .swp Umożliwia obejście ograniczeń stawianych poprzez niedobór pamięci RAM. Standardowo rozmiar pliku wymiany jest ustalana dynamicznie poprzez mechanizm operacyjny - rośnie i maleje stosunkowo potrzeby. Przy ręcznym ustawianiu wielkości pliku wymiany należy ustawić prawie dwa razy więcej pamięci wirtualnej niż pamięci RAM. W sytuacji komputerów z minimum 512 MB można wyłączyć pamięć wirtualną. Nazwa plik wymiany wzięła się stąd, iż wiadomości, które nie mieszczą się w pamięci RAM komputera, a nie są obecnie potrzebne, zostają tymczasowo wysłane do pliku wymiany. Kiedy nadal występuje niedobór pamięci, do pliku wymiany przesyłane są także dane używane do działania aplikacji. Dlatego można uruchamiać aplikacje potrzebujące znacznie więcej pamięci operacyjnej niż zainstalowano. Odczytywanie danych znajdujących się w pliku wymiany trwa jednak wielokrotnie dłużej niż informacji zapisanych w pamięci RAM - tak więc stosowanie pliku wymiany spowalnia działanie komputera.

Czym jest plik wymiany znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Program Antywirusowy:
Definicja które mogą znajdować się w plikach na nośnikach danych. Programy antywirusowe są zazwyczaj wyposażone w dwa niezależnie działające moduły: monitor i skaner. Gdyż na świecie powstaje na dzień plik wymiany.
Co znaczy Plik Multimedialny:
Definicja więcej niż jeden sposób przekazywania informacji. Zwykle mianem tym określa się pliki z zapisanym obrazem i dźwiękiem. Najpopularniejszymi formatami multimedialnymi są AVI, MPEG i QuickTime. Por plik wymiany.
Co znaczy Pasek Tytułowy:
Definicja się u góry każdego okna Windows (czy także każdego innego GUI). Pojawiają się na nim wiadomości o nazwie uruchomionego programu i otworzonego w nim dokumentu albo dane dotyczące otwartych folderów plik wymiany.
Co znaczy PC:
Definicja Zobacz komputer osobisty plik wymiany.
Co znaczy Przycisk:
Definicja prostokąt w GUI. Kliknięcie na przycisk może spowodować najróżniejsze funkcje - na przykład zmianę koloru czcionki, drukowanie albo sprawdzanie pisowni. Regularnie możemy łatwo sprawdzić, jaką plik wymiany.
  • Dodano:
  • Autor: