ploter co to jest
Ploter definicja. Jak działa rysuje na papierze używające szczególnych pisaków. Dlatego linie.
Znaczenie ploter definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ploter

Co to znaczy PLOTER: Urządzenie komputerowe, które rysuje na papierze używające szczególnych pisaków. Dlatego linie stworzone dzięki plotera są ciągłe (nawet najlepsza drukarka może tylko symulować sukces ciągłości, umieszczając bardzo sporo pikseli blisko siebie). Ploter dysponuje zazwyczaj zestawem pisaków o różnej grubości (czasem również i różnych kolorach). Urządzenia te są służące raczej poprzez biura projektowe, architektów i inżynierów do tworzenia wydruków projektów technicznych, regularnie z programów CAD. W zastosowaniu są również tak zwany plotery tnące, które zamiast pisaków mają noże (stosuje się je między innymi do wycinania liter z folii) i plotery drukujące (zamiast pisaków mają zbiorniki z atramentem). Wyraz ploter pochodzi od z angielskiego: czasownika plot - rysować.

Czym jest ploter znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Przepustowość:
Definicja Porcja danych, która może być przesłana poprzez jakieś medium (zazwyczaj kabel) w ciągu jednej sekundy; jednostką przepustowości jest bps (liczba przesłanych bitów w ciągu sekundy ploter.
Co znaczy Protokół:
Definicja umożliwiających dwóm albo więcej komputerom przekazywanie sobie danych. Protokoły mają największe wykorzystanie w sieciach komputerowych, lecz są również używane poprzez inne urządzenia, na przykład ploter.
Co znaczy Pentium M:
Definicja Nazwa wersji procesorów z rodz. Pentium przeznaczonych do notebooków. M to skrót od z angielskiego: mobile - przenośny ploter.
Co znaczy Plik Dźwiękowy:
Definicja przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI), dźwięk w formacie Wave, dźwięk skompresowany (MP3). Pliki dźwiękowe i ich rodzaje rozróżniamy po rozszerzeniach. Do ich odtwarzania ploter.
Co znaczy PIO:
Definicja technologia przesyłania danych między dyskiem twardym a pamięcią RAM komputera. Transfer PIO działa w kilku trybach różniących się od siebie szybkościami transferu danych (od 0,4 do 11,1 MB/s ploter.
  • Dodano:
  • Autor: