ploter co to jest
PLOTER definicja. Jak działa rysuje na papierze używające szczególnych pisaków. Dlatego linie.
Znaczenie ploter definicja.

Czy przydatne?

Definicja PLOTER

Co to znaczy PLOTER: Urządzenie komputerowe, które rysuje na papierze używające szczególnych pisaków. Dlatego linie stworzone dzięki plotera są ciągłe (nawet najlepsza drukarka może tylko symulować sukces ciągłości, umieszczając bardzo sporo pikseli blisko siebie). Ploter dysponuje zazwyczaj zestawem pisaków o różnej grubości (czasem również i różnych kolorach). Urządzenia te są służące raczej poprzez biura projektowe, architektów i inżynierów do tworzenia wydruków projektów technicznych, regularnie z programów CAD. W zastosowaniu są również tak zwany plotery tnące, które zamiast pisaków mają noże (stosuje się je między innymi do wycinania liter z folii) i plotery drukujące (zamiast pisaków mają zbiorniki z atramentem). Wyraz ploter pochodzi od z angielskiego: czasownika plot - rysować.

Czym jest ploter znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Program Użytkowy:
Definicja zadanie powiązane z optymalizacją czy analizą działania mechanizmu operacyjnego albo danego urządzenia. Programami użytkowymi są wbudowane w Windows defragmentator dysku, Edytor rejestru czy Menedżer ploter co to jest.
Co znaczy Przygodówka:
Definicja Zobacz gra przygodowa ploter definicja.
Co znaczy pc800:
Definicja Pamięć typu RDRAM, pracująca z FSB 400 MHz i z max. szybkością transferu danych 3200 MB/s ploter co znaczy.
Co znaczy PowerPoint:
Definicja Program do tworzenia prezentacji przedsiębiorstwa Microsoft popularny osobno albo jako część pakietu biurowego Microsoft Office ploter słownik.
  • Dodano:
  • Autor: