bezzworkowa płyta co to jest
Płyta Bezzworkowa definicja. Jak działa pozwala ustawiać sporo parametrów, takich jak rozmiar.
Znaczenie bezzworkowa płyta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Płyta Bezzworkowa

Co to znaczy PŁYTA BEZZWORKOWA: Większość płyt głównych pozwala ustawiać sporo parametrów, takich jak rozmiar napięcia płynącego do procesora czy częstotliwość taktowania procesora dzięki zworek. Na płytach bezzworkowych konfigurację taką wykonuje się, używając specjalnego programu zawartego w BIOS-ie. Rozwiązanie takie jest bardziej eleganckie i znacznie wygodniejsze dla użytkownika, który nie musi otwierać obudowy komputera i wertować instrukcji z opisem zworek na płycie głównej, aby zmienić jej ustawienia.

Czym jest płyta bezzworkowa znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PPP:
Definicja TCP/IP, która jest używana w momencie połączenia z dostawcą usług internetowych. Dzięki protokołowi PPP możliwa jest transmisja danych między modemami - jednym stojącym w domu użytkownika i drugim płyta bezzworkowa.
Co znaczy Port IrDA:
Definicja Zobacz port podczerwieni płyta bezzworkowa.
Co znaczy Podkręcanie:
Definicja pracy układu elektronicznego do pracy z wyższymi wskaźnikami niż wartości nominalne. Podkręcać można dwa przedmioty umieszczone na płycie głównej i karcie graficznej: procesor i pamięć RAM. W płyta bezzworkowa.
Co znaczy Płyta Główna:
Definicja prostokątna płyta stanowiąca podłoże, na którym umieszcza się układy elektroniczne komputera, takie jak procesor, pamięć RAM czy karty rozszerzeń. Prócz tego na płycie głównej znajdują się takie płyta bezzworkowa.
Co znaczy Photoshop:
Definicja program do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej przedsiębiorstwa Adobe Systems, Inc. Początkowo popularny był tylko na komputery Macintosh, z czasem skorzystać mogli z niego również użytkownicy płyta bezzworkowa.
  • Dodano:
  • Autor: