kompaktowa płyta co to jest
KOMPAKTOWA PŁYTA definicja. Jak działa cm, na którym można zapisać cyfrową informację. Został.
Znaczenie kompaktowa płyta definicja.

Czy przydatne?

Definicja PŁYTA KOMPAKTOWA

Co to znaczy PŁYTA KOMPAKTOWA: Dysk optyczny o średnicy 12 cm, na którym można zapisać cyfrową informację. Został zaprojektowany, by zmieścić nieco ponad 74 minuty muzyki jakości CD. Dane zapisane w spiralnej ścieżce, która zaczyna się w centrum dysku, odczytywane są poprzez laser odbijający się od odblaskowej powierzchni dysku. Płyta kompaktowa nagrana jest tylko z jednej strony. Rodzaje płyt kompaktowych to: CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW. Por. DVD.

Czym jest płyta kompaktowa znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Packet Writing:
Porównanie Zobacz nagrywanie pakietowe płyta kompaktowa co znaczy.
Krzyżówka Podstawowa Partycja:
Dlaczego się na dysku twardym, na której jest instalowany mechanizm operacyjny i z której jest uruchamiany. Na jednym dysku twardym mogą istnieć maksymalnie cztery partycje i wszystkie mogą być partycjami płyta kompaktowa krzyżówka.
Co to jest Photoshop:
Jak lepiej program do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej przedsiębiorstwa Adobe Systems, Inc. Początkowo popularny był tylko na komputery Macintosh, z czasem skorzystać mogli z niego również użytkownicy płyta kompaktowa co to jest.
Słownik PS/2:
Kiedy Nazwa komputerów wytwarzanych poprzez firmę IBM, gdzie po raz pierwszy zastosowano architekturę MCA i port PS/2 płyta kompaktowa słownik.
  • Dodano:
  • Autor: