podkręcanie co to jest
Podkręcanie definicja. Jak działa układu elektronicznego do pracy z wyższymi wskaźnikami niż.
Znaczenie podkręcanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Podkręcanie

Co to znaczy PODKRĘCANIE: Zmiana parametrów pracy układu elektronicznego do pracy z wyższymi wskaźnikami niż wartości nominalne. Podkręcać można dwa przedmioty umieszczone na płycie głównej i karcie graficznej: procesor i pamięć RAM. W sytuacji procesora, podkręceniem może być przetaktowanie albo zmiana mnożnika; pamięć RAM z kolei można podkręcać tylko poprzez przetaktowanie. W rezultacie podkręcania, bez nakładów finansowych można zwiększyć wydajność komputera. Dwa identyczne układy elektroniczne mogą bardzo różnić się podatnością na podkręcanie, z racji na różnice w ich strukturze. Podkręcone układy wymagają dobrego chłodzenia z racji na większą liczba wydzielanego ciepła. W rezultacie podkręcania można również doprowadzić do spalenia układu elektronicznego. Potocznie pojęć podkręcanie i przetaktowywanie używa się zamiennie.

Czym jest podkręcanie znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pamięć Wirtualna:
Definicja komputera brakuje miejsca dla uruchamianych programów, mechanizm operacyjny może część z nich przesunąć do pamięci wirtualnej - istniejącej na dysku twardym. Zaletą tego rozwiązania jest ekran wolny podkręcanie.
Co znaczy Port PS/2:
Definicja opracowany poprzez firmę IBM. Dane są do niego przekazywane jako szereg bitów, czyli to jest odmiana portu szeregowego. Za jego pomocą podłącza się do komputera mysz i klawiaturę, jeśli są one podkręcanie.
Co znaczy Polygon:
Definicja Z angielskiego: wielokąt podkręcanie.
Co znaczy Pakiet RPM:
Definicja Zobacz RPM podkręcanie.
Co znaczy Plik PIF:
Definicja rozszerzeniem .pif, zawierający wiadomości na temat działania wersji dosowych w środowisku Windows, takie jak wielkość okna czy sposób zastosowania pamięci. Pliki te mogą być również nosicielami podkręcanie.
  • Dodano:
  • Autor: