partycja podstawowa co to jest
PARTYCJA PODSTAWOWA definicja. Jak działa dysku twardym, na której jest instalowany mechanizm.
Znaczenie partycja podstawowa definicja.

Czy przydatne?

Definicja PODSTAWOWA PARTYCJA

Co to znaczy PODSTAWOWA PARTYCJA: Partycja znajdująca się na dysku twardym, na której jest instalowany mechanizm operacyjny i z której jest uruchamiany. Na jednym dysku twardym mogą istnieć maksymalnie cztery partycje i wszystkie mogą być partycjami podstawowymi. Przynajmniej jedna partycja na dysku twardym musi być podstawowa. W danej chwili tylko jedna partycja podstawowa może być aktywną partycją, dzięki czemu komputer wie, z którego miejsca dysku twardego uruchamiać mechanizm operacyjny. Por. dysk logiczny, rozszerzona partycja.

Czym jest podstawowa partycja znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pakowanie:
Porównanie Zobacz kompresja podstawowa partycja co znaczy.
Krzyżówka Przekaż Dalej:
Dlaczego Zobacz forward podstawowa partycja krzyżówka.
Co to jest Pentium 4:
Jak lepiej procesora CISC siódmej generacji wprowadzony na rynek w 2000 r. poprzez firmę Intel jako następca procesora Pentium III. Korzysta z innych gniazd niż procesory Pentium III (Socket 423 i Socket 478 podstawowa partycja co to jest.
Słownik Plik PIF:
Kiedy rozszerzeniem .pif, zawierający wiadomości na temat działania wersji dosowych w środowisku Windows, takie jak wielkość okna czy sposób zastosowania pamięci. Pliki te mogą być również nosicielami podstawowa partycja słownik.
  • Dodano:
  • Autor: