partycja podstawowa co to jest
Podstawowa Partycja definicja. Jak działa dysku twardym, na której jest instalowany mechanizm.
Znaczenie partycja podstawowa definicja.

Czy przydatne?

Definicja Podstawowa Partycja

Co to znaczy PODSTAWOWA PARTYCJA: Partycja znajdująca się na dysku twardym, na której jest instalowany mechanizm operacyjny i z której jest uruchamiany. Na jednym dysku twardym mogą istnieć maksymalnie cztery partycje i wszystkie mogą być partycjami podstawowymi. Przynajmniej jedna partycja na dysku twardym musi być podstawowa. W danej chwili tylko jedna partycja podstawowa może być aktywną partycją, dzięki czemu komputer wie, z którego miejsca dysku twardego uruchamiać mechanizm operacyjny. Por. dysk logiczny, rozszerzona partycja.

Czym jest podstawowa partycja znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Printer Control Language:
Definicja Zobacz PCL podstawowa partycja.
Co znaczy Photo CD:
Definicja ilustracji na dyskach optycznych wymyślony poprzez przedsiębiorstwa Kodak i Philips. Pozwala na umieszczenie na jednym krążku do 100 wysokiej jakości zdjęć. W ten sposób, zamiast standardowych podstawowa partycja.
Co znaczy Pit:
Definicja zagłębienie na płycie kompaktowej (na przykład CD-ROM, DVD-ROM), którego przykładem na płytach nagrywalnych są zmiany właściwości optycznych farby bądź stopu metali. Następujące po sobie zagłębienia podstawowa partycja.
Co znaczy Pozycjonowanie Dźwięku:
Definicja w taki sposób, by słuchaczowi wydawało się, iż nie słyszy go bezpośrednio z głośników, ale z różnych źródeł umieszczonych w otaczającej go przestrzeni, dzięki czemu dźwięk towarzyszący na przykład podstawowa partycja.
Co znaczy Prawa Administratora:
Definicja uprawnień użytkownika mechanizmu operacyjnego albo sieci komputerowej. W sytuacji Windows NT, Windows 2000, Windows XP i Windows 2003 Server wymaga dodania użytkownika do grupy administratorów dzięki podstawowa partycja.
  • Dodano:
  • Autor: