pogłos co to jest
POGŁOS definicja. Jak działa na wielokrotnym odbiciu się fal dźwiękowych w przestrzeniach.
Znaczenie pogłos definicja.

Czy przydatne?

Definicja POGŁOS

Co to znaczy POGŁOS: Zjawisko fizyczne polegające na wielokrotnym odbiciu się fal dźwiękowych w przestrzeniach zamkniętych. Dźwięk docierający do słuchacza dochodzi nie tylko bezpośrednio ze źródła dźwięku, lecz również z niewielkim opóźnieniem dociera do niego po odbiciu się od przeszkód. Opóźnienie tj. na tyle niewielkie, iż słuchacz nie odbiera go jako dźwięku osobnego (por. echo). Sukces pogłosu sprawia, iż dźwięk wydaje się pełniejszy. Z racji na różnice w rozmiarze i stopniu pochłaniania dźwięku poprzez ściany każde pomieszczenie charakteryzuje się nieco innym rodzajem pogłosu.

Czym jest pogłos znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Palmtop:
Porównanie notatnik elektroniczny mieszczący się w dłoni człowieka. Palmtopy nie mają napędu dyskietek, napędu CD-ROM i dysku twardego (dane przechowują na karcie pamięci), są za to lekkie i bez problemu pogłos co znaczy.
Krzyżówka Pakiet Biurowy:
Dlaczego które można z powodzeniem stosować nie tylko w biurze, lecz i w komputerach działających w domach użytkowników. W skład pakietu biurowego zawsze wchodzi: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i prawie pogłos krzyżówka.
Co to jest PII:
Jak lepiej Zobacz Pentium II pogłos co to jest.
Słownik Print Screen:
Kiedy się pomiędzy kluczowym blokiem klawiatury komputera a klawiaturą numeryczną (po prawej stronie klawisza F12). W Windows jest on używany do wykonywania zrzutów ekranowych. Z angielskiego: drukuj ekran pogłos słownik.
  • Dodano:
  • Autor: