pogłos co to jest
Pogłos definicja. Jak działa na wielokrotnym odbiciu się fal dźwiękowych w przestrzeniach.
Znaczenie pogłos definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pogłos

Co to znaczy POGŁOS: Zjawisko fizyczne polegające na wielokrotnym odbiciu się fal dźwiękowych w przestrzeniach zamkniętych. Dźwięk docierający do słuchacza dochodzi nie tylko bezpośrednio ze źródła dźwięku, lecz również z niewielkim opóźnieniem dociera do niego po odbiciu się od przeszkód. Opóźnienie tj. na tyle niewielkie, iż słuchacz nie odbiera go jako dźwięku osobnego (por. echo). Sukces pogłosu sprawia, iż dźwięk wydaje się pełniejszy. Z racji na różnice w rozmiarze i stopniu pochłaniania dźwięku poprzez ściany każde pomieszczenie charakteryzuje się nieco innym rodzajem pogłosu.

Czym jest pogłos znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Proxy:
Definicja Zobacz serwer proxy pogłos.
Co znaczy Pre-Paid:
Definicja Zobacz karta pre-paid pogłos.
Co znaczy Port Komunikacyjny:
Definicja zwykle z tyłu komputera, do którego podłączamy takie urządzenia, jak mysz, drukarkę czy modem. Wybrane porty umieszczone są bezpośrednio na płycie głównej, inne na kartach rozszerzeń. Por. port pogłos.
Co znaczy Paleta Kolorów:
Definicja możliwych do wyświetlenia kolorów. Rozmiar palety kolorów zależy przede wszystkim od używanej karty graficznej. Regularnie jednak aplikacje (szczególnie programy starsze) mogą nie wykorzystywać całej pogłos.
Co znaczy PNG:
Definicja bezstratną kompresję format graficzny mający zastąpić format GIF, który stał się formatem licencjonowanym. PNG pozwala na zapisywanie obrazów w 32-bitowym kolorze, niemożliwe jest z kolei tworzenie w pogłos.
  • Dodano:
  • Autor: