międzystrefowe połączenie co to jest
MIĘDZYSTREFOWE POŁĄCZENIE definicja. Jak działa między abonentami znajdującymi się w różnych.
Znaczenie międzystrefowe połączenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja POŁĄCZENIE MIĘDZYSTREFOWE

Co to znaczy POŁĄCZENIE MIĘDZYSTREFOWE: Połączenie telefoniczne między abonentami znajdującymi się w różnych strefach numeracyjnych. W Polsce zasięg 49 stref numeracyjnych jest prawie kompletnie zgodny ze starym podziałem administracyjnym (do końca 1998 r. istniało 49 województw). Każdej strefie numeracyjnej przyporządkowano liczbę (parametr strefy) - na przykład strefie krakowskiej przypisano 12, a warszawskiej - 22. Połączenia międzystrefowe są zwykle znacznie droższe niż połączenia lokalne realizowane między abonentami znajdującymi się w tej samej strefie.

Czym jest połączenie międzystrefowe znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Port Komunikacyjny:
Porównanie zwykle z tyłu komputera, do którego podłączamy takie urządzenia, jak mysz, drukarkę czy modem. Wybrane porty umieszczone są bezpośrednio na płycie głównej, inne na kartach rozszerzeń. Por. port połączenie międzystrefowe co znaczy.
Krzyżówka Portable Network Graphics:
Dlaczego Zobacz PNG połączenie międzystrefowe krzyżówka.
Co to jest Postmaster:
Jak lepiej serwera pocztowego. Zakłada konta pocztowe i rozwiązuje problemy powiązane z wysyłaniem i odbieraniem poczty e-mail. Adres e-mail postmastera rozpoczyna się najczęściej od postmaster@ Por. webmaster połączenie międzystrefowe co to jest.
Słownik Platforma Cyfrowa:
Kiedy dostarczanych drogą satelitarną w formie cyfrowej. Usługi te zazwyczaj obejmują transmisję kanałów telewizyjnych i radiowych z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku i szereg ofert dodatkowych połączenie międzystrefowe słownik.
  • Dodano:
  • Autor: