półdupleks co to jest
Półdupleks definicja. Jak działa tylko w jedną stronę w danej chwili. Termin ten może odnosić się.
Znaczenie półdupleks definicja.

Czy przydatne?

Definicja Półdupleks

Co to znaczy PÓŁDUPLEKS: Sposób przesyłania informacji tylko w jedną stronę w danej chwili. Termin ten może odnosić się zarówno do komputerów, jak i do w najwyższym stopniu podstawowych zjawisk - na przykład rozmowa dwóch osób poprzez krótkofalówki jest rodzajem transmisji półdupleksowej. Wybrane starsze karty muzyczne i modemy są urządzeniami pół-dupleksowymi. Por. dupleks, simpleks.

Czym jest półdupleks znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Przejściówka:
Definicja Umieszczony we wspólnej obudowie albo na krótkim kabelku zbiór składający się z wtyczki i gniazda (każde innego typu). Pozwala podłączyć na przykład wtyczki cinch do gniazda typu eurozłącze półdupleks.
Co znaczy Pakiet Biurowy:
Definicja które można z powodzeniem stosować nie tylko w biurze, lecz i w komputerach działających w domach użytkowników. W skład pakietu biurowego zawsze wchodzi: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i prawie półdupleks.
Co znaczy Pojemnik Z Tuszem:
Definicja Zobacz kartridż półdupleks.
Co znaczy Przepięcie:
Definicja Krótkotrwały przyrost napięcia przekraczający max. dopuszczalne napięcie robocze półdupleks.
Co znaczy Plug-In:
Definicja program uzupełniający możliwości większego programu (na przykład przeglądarki stron WWW). Plug-in pozwala na wyświetlanie na monitorze różnorodnych dodatków (((na przykład filmów, utworów muzycznych półdupleks.
  • Dodano:
  • Autor: