pomoc co to jest
Pomoc definicja. Jak działa formie informacji elektronicznej. W większość programów w Windows.
Znaczenie pomoc definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pomoc

Co to znaczy POMOC: Dokumentacja oprogramowania w formie informacji elektronicznej. W większość programów w Windows (podobnie jak w sam mechanizm operacyjny) wbudowano pomoc, do której najczęściej można dotrzeć poprzez menu Pomoc albo po wciśnięciu klawisza F1. Pomoc do programów ma zazwyczaj układ hierarchiczny - jest podzielona na rozdziały, pokrewne zaś zagadnienia połączone są regularnie odsyłaczami. Możliwe jest również odnajdywanie w pomocy zagadnień przez zainstalowane w niej narzędzie wyszukujące wprowadzone poprzez użytkownika słowa główne. Najnowocześniejsze wyszukiwarki tematów w pomocy oferują sposobność zadawania programowi pytań w języku naturalnym.

Czym jest pomoc znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PPGA:
Definicja wyprowadzenia pinów procesora. Procesory z obudową PPGA pasują do gniazd określanych jako Socket 370. W ten sposób montowany był Celeron w wersjach od 300 do 533 MHz. Z angielskiego: Plastic Pin pomoc.
Co znaczy Port Drukarki:
Definicja Zobacz port LPT pomoc.
Co znaczy Procesor Graficzny:
Definicja umieszczony na karcie graficznej albo na karcie akceleratora 3D odpowiedzialny za większość obliczeń związanych z prezentowaniem grafiki na ekranie. Procesory graficzne znajdują najczęściej pomoc.
Co znaczy PAL:
Definicja Zobacz mechanizm PAL pomoc.
Co znaczy Procesor Dźwięku:
Definicja obrabiające dźwięk. Do typowych zadań realizowanych poprzez procesor dźwięku należy kierowanie przestrzenią dźwięku (na przykład w systemie Dolby Pro Logic), a więc tłumaczenie danych dźwiękowych ze pomoc.
  • Dodano:
  • Autor: