port co to jest
Port Com definicja. Jak działa zaopatrzony w gniazdo męskie. W starszych modelach komputerów.
Znaczenie port definicja.

Czy przydatne?

Definicja Port Com

Co to znaczy PORT COM: Port szeregowy w komputerze zaopatrzony w gniazdo męskie. W starszych modelach komputerów montowany był w formie portów szerokich i portów wąskich; aktualnie pecety są wyposażane tylko w wąskie odmiany tych portów. Poprzez port COM można podłączyć między innymi myszkę, modem, kabel RS-232, kabel null-modem i cyfrowy aparat fotograficzny.

Czym jest port COM znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Podkatalog:
Definicja Katalog istniejący wewnątrz innego katalogu port com.
Co znaczy PostScript:
Definicja drukowanych stron dla drukarek laserowych wprowadzony na rynek poprzez firmę Adobe Systems. PostScript do opisu stron wykorzystuje czcionki postskryptowe, które są bardzo łatwo skalowalne; potrafi port com.
Co znaczy Plik Wsadowy:
Definicja równocześnie plik wykonywalny, który zawiera zrozumiałe dla komputera polecenia. Pliki wsadowe prawie zawsze uruchamiane są poprzez użytkownika (a nie z powodu działania programu). Po uruchomieniu port com.
Co znaczy PS/2:
Definicja Nazwa komputerów wytwarzanych poprzez firmę IBM, gdzie po raz pierwszy zastosowano architekturę MCA i port PS/2 port com.
Co znaczy Pakiet Biurowy:
Definicja które można z powodzeniem stosować nie tylko w biurze, lecz i w komputerach działających w domach użytkowników. W skład pakietu biurowego zawsze wchodzi: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i prawie port com.
  • Dodano:
  • Autor: