port co to jest
Port Ps/2 definicja. Jak działa poprzez firmę IBM. Dane są do niego przekazywane jako szereg bitów.
Znaczenie port definicja.

Czy przydatne?

Definicja Port Ps/2

Co to znaczy PORT PS/2: Port komunikacyjny opracowany poprzez firmę IBM. Dane są do niego przekazywane jako szereg bitów, czyli to jest odmiana portu szeregowego. Za jego pomocą podłącza się do komputera mysz i klawiaturę, jeśli są one wyposażone we wtyczki PS/2. Port PS/2 jest mniejszy niż gniazdo DIN czy port COM.

Czym jest port PS/2 znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PPP:
Definicja TCP/IP, która jest używana w momencie połączenia z dostawcą usług internetowych. Dzięki protokołowi PPP możliwa jest transmisja danych między modemami - jednym stojącym w domu użytkownika i drugim port ps/2.
Co znaczy Pamięć l1:
Definicja Zobacz L1 port ps/2.
Co znaczy Platformówka:
Definicja najstarszych odmian gry zręcznościowej. Zasady gry są dość proste - bohater, który skacze po następnych poziomach (tak zwany platformach), walczy z przeciwnikami i zbiera elementy. Najnowsze port ps/2.
Co znaczy PostScript:
Definicja drukowanych stron dla drukarek laserowych wprowadzony na rynek poprzez firmę Adobe Systems. PostScript do opisu stron wykorzystuje czcionki postskryptowe, które są bardzo łatwo skalowalne; potrafi port ps/2.
Co znaczy Platforma Cyfrowa:
Definicja dostarczanych drogą satelitarną w formie cyfrowej. Usługi te zazwyczaj obejmują transmisję kanałów telewizyjnych i radiowych z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku i szereg ofert dodatkowych port ps/2.
  • Dodano:
  • Autor: