port co to jest
Port Tcp/Ip definicja. Jak działa która jest służąca poprzez klientów korzystających z protokołu.
Znaczenie port definicja.

Czy przydatne?

Definicja Port Tcp/Ip

Co to znaczy PORT TCP/IP: Liczba z zakresu 1-65535, która jest służąca poprzez klientów korzystających z protokołu TCP/IP. Port jest używany do tego, by klient wiedział, z którym serwisem działającym na serwerze kontaktować się. I tak na przykład gdy użytkownik odbiera pocztę elektroniczną, jego program pocztowy upomina się o nią na porcie serwera pocztowego o numerze 25. Gdy przeglądamy strony WWW, używany jest port 80. Wszystkie podstawowe serwisy internetowe mają przypisane numery portów.

Czym jest port TCP/IP znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Programowy Odtwarzacz DVD:
Definicja Zobacz odtwarzacz DVD (def. 2 port tcp/ip.
Co znaczy Poczta Głosowa:
Definicja W telefonii komórkowej odpowiednik automatycznej sekretarki. Dostęp do informacji przechowywanej w poczcie głosowej jest możliwy po wybraniu odpowiedniego numeru i podaniu swojego kodu dostępu port tcp/ip.
Co znaczy Próbka Dźwiękowa:
Definicja ciąg pojedynczych, rejestrowanych albo odtwarzanych po sobie zapisów brzmienia. Taki pojedynczy, elementarny zapis określany jest jako próbka dźwiękowa. Dla przykładu, zapisany na płycie kompaktowej port tcp/ip.
Co znaczy PCM:
Definicja analogowego sygnału dźwiękowego w celu jego digitalizacji. Pliki w formacie Wave zawierają dźwięk zdigitalizowany właśnie przy zastosowaniu PCM. Tę metodę wykorzystuje się także do zamiany głosu na port tcp/ip.
Co znaczy Pamięć Operacyjna:
Definicja Potocznie - pamięć RAM port tcp/ip.
  • Dodano:
  • Autor: