powiązanie co to jest
POWIĄZANIE definicja. Jak działa kartą sieciową a protokołem sieciowym, protokołem a klientem albo.
Znaczenie powiązanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja POWIĄZANIE

Co to znaczy POWIĄZANIE: Logiczne połączenie między kartą sieciową a protokołem sieciowym, protokołem a klientem albo protokołem a serwisem. Powiązania gwarantują współdziałanie tych czterech składników sieci. Usuwanie nieużywanych powiązań podwyższa wydajność mechanizmu i bezpieczeństwo. W przykładowej konfiguracji z kartą sieciową powiązany jest protokół TCP/IP. Nawet gdy w systemie operacyjnym zainstalowany jest inny protokół, na przykład NetBEUI, karta sieciowa nie używa go aż do chwili, gdy zostanie z nią powiązany. Podobnie, gdy z protokołem TCP/IP jest powiązany serwis Udostępnianie plików i drukarek w sieciach Microsoft Networks, usuwanie powiązania z serwisem sprawi, iż nie będzie można udostępniać zasobów.

Czym jest powiązanie znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Photo CD:
Porównanie ilustracji na dyskach optycznych wymyślony poprzez przedsiębiorstwa Kodak i Philips. Pozwala na umieszczenie na jednym krążku do 100 wysokiej jakości zdjęć. W ten sposób, zamiast standardowych powiązanie co znaczy.
Krzyżówka Plik Dźwiękowy:
Dlaczego przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI), dźwięk w formacie Wave, dźwięk skompresowany (MP3). Pliki dźwiękowe i ich rodzaje rozróżniamy po rozszerzeniach. Do ich odtwarzania powiązanie krzyżówka.
Co to jest Power On Self Test:
Jak lepiej Zobacz POST powiązanie co to jest.
Słownik Palmtop:
Kiedy notatnik elektroniczny mieszczący się w dłoni człowieka. Palmtopy nie mają napędu dyskietek, napędu CD-ROM i dysku twardego (dane przechowują na karcie pamięci), są za to lekkie i bez problemu powiązanie słownik.
  • Dodano:
  • Autor: