powiązanie co to jest
Powiązanie definicja. Jak działa kartą sieciową a protokołem sieciowym, protokołem a klientem albo.
Znaczenie powiązanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Powiązanie

Co to znaczy POWIĄZANIE: Logiczne połączenie między kartą sieciową a protokołem sieciowym, protokołem a klientem albo protokołem a serwisem. Powiązania gwarantują współdziałanie tych czterech składników sieci. Usuwanie nieużywanych powiązań podwyższa wydajność mechanizmu i bezpieczeństwo. W przykładowej konfiguracji z kartą sieciową powiązany jest protokół TCP/IP. Nawet gdy w systemie operacyjnym zainstalowany jest inny protokół, na przykład NetBEUI, karta sieciowa nie używa go aż do chwili, gdy zostanie z nią powiązany. Podobnie, gdy z protokołem TCP/IP jest powiązany serwis Udostępnianie plików i drukarek w sieciach Microsoft Networks, usuwanie powiązania z serwisem sprawi, iż nie będzie można udostępniać zasobów.

Czym jest powiązanie znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Panel Sterowania:
Definicja W Windows i Mac OS program pozwalający użytkownikowi na sprawowanie kontroli nad niektórymi aspektami i właściwościami mechanizmu operacyjnego i podłączonymi urządzeniami powiązanie.
Co znaczy Pirat:
Definicja nielegalnie używa oprogramowania albo je rozprowadza. Piratem jest użytkownik kopii oprogramowania zainstalowanego na wielu różnych komputerach, użytkownik udostępniający innym osobom kopie swoich powiązanie.
Co znaczy Plik HTML:
Definicja Plik (zazwyczaj z rozszerzeniem .htm albo .html), którego zawartość stanowi ciąg poleceń dla przeglądarki stron WWW napisanych w HTML powiązanie.
Co znaczy Page Up:
Definicja Klawisze o działaniu odwrotnym niż Page Down. Z angielskiego: strona w górę powiązanie.
Co znaczy Plik Multimedialny:
Definicja więcej niż jeden sposób przekazywania informacji. Zwykle mianem tym określa się pliki z zapisanym obrazem i dźwiękiem. Najpopularniejszymi formatami multimedialnymi są AVI, MPEG i QuickTime. Por powiązanie.
  • Dodano:
  • Autor: