wysterowania poziom co to jest
WYSTEROWANIA POZIOM definicja. Jak działa decybelach), jak głośno zostanie nagrany dźwięk na taśmie.
Znaczenie wysterowania poziom definicja.

Czy przydatne?

Definicja POZIOM WYSTEROWANIA

Co to znaczy POZIOM WYSTEROWANIA: Wskaźnik określający (w decybelach), jak głośno zostanie nagrany dźwięk na taśmie magnetofonowej. Gdy nie jest służąca żadna zredukowanie szumów i nagranie wykonano przy zastosowaniu standardowej kasety magnetofonowej, to poziom głośności dźwięku nie powinien przekroczyć 0 dB. Gdy korzysta się z lepszych kaset (kaset chromowych czy metalowych), nie powinno się przekraczać poziomu odpowiednio +3 dB albo +12 dB. Podobnie jest przy korzystaniu z układów redukcji szumów Dolby. Przy niezastosowaniu się do tych wskazań, w nagraniu może wystąpić sukces przesterowania, który w czasie odtwarzania takiej kasety objawia się zniekształconym brzmieniem dźwięków.

Czym jest poziom wysterowania znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Provider:
Porównanie Zobacz dostawca usług internetowych poziom wysterowania co znaczy.
Krzyżówka Procesor Graficzny:
Dlaczego umieszczony na karcie graficznej albo na karcie akceleratora 3D odpowiedzialny za większość obliczeń związanych z prezentowaniem grafiki na ekranie. Procesory graficzne znajdują najczęściej poziom wysterowania krzyżówka.
Co to jest PC:
Jak lepiej Zobacz komputer osobisty poziom wysterowania co to jest.
Słownik pc200:
Kiedy Pamięć typu DDR-SDRAM, pracująca z FSB 100 MHz i z max. szybkością transferu danych 1600 MB/s. Nazywana również PC1600 poziom wysterowania słownik.
  • Dodano:
  • Autor: