wysterowania poziom co to jest
Poziom Wysterowania definicja. Jak działa decybelach), jak głośno zostanie nagrany dźwięk na taśmie.
Znaczenie wysterowania poziom definicja.

Czy przydatne?

Definicja Poziom Wysterowania

Co to znaczy POZIOM WYSTEROWANIA: Wskaźnik określający (w decybelach), jak głośno zostanie nagrany dźwięk na taśmie magnetofonowej. Gdy nie jest służąca żadna zredukowanie szumów i nagranie wykonano przy zastosowaniu standardowej kasety magnetofonowej, to poziom głośności dźwięku nie powinien przekroczyć 0 dB. Gdy korzysta się z lepszych kaset (kaset chromowych czy metalowych), nie powinno się przekraczać poziomu odpowiednio +3 dB albo +12 dB. Podobnie jest przy korzystaniu z układów redukcji szumów Dolby. Przy niezastosowaniu się do tych wskazań, w nagraniu może wystąpić sukces przesterowania, który w czasie odtwarzania takiej kasety objawia się zniekształconym brzmieniem dźwięków.

Czym jest poziom wysterowania znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Plug And Play:
Definicja komputerowych opracowany poprzez firmę Intel. Jego założeniem to jest, iż bezpośrednio po włożeniu nowego urządzenia (na przykład karty graficznej czy napędu DVD) do komputera mechanizm automatycznie poziom wysterowania.
Co znaczy Pasek Przewijania:
Definicja okna nie mieści się w nim w całości, wówczas przy prawej i/albo dolnej krawędzi okna pokazuje się pasek przewijania. Na jego końcach znajdują się strzałki. Paskami można się posługiwać na kilka poziom wysterowania.
Co znaczy PING:
Definicja który pozwala sprawdzić stan połączenia między dwoma komputerami w sieci: tym, na którym stosowane jest polecenie PING, a drugim, znajdującym się w tej samej sieci LAN albo w internecie. PING poziom wysterowania.
Co znaczy PixelPlus:
Definicja przedsiębiorstwa Philips służąca szeroko w najnowszych telewizorach tego producenta. Pozwala ona na powiększenie rozdzielczości prezentowanego obrazu telewizyjnego do 1050 linii poziomych, z których poziom wysterowania.
Co znaczy Podkatalog:
Definicja Katalog istniejący wewnątrz innego katalogu poziom wysterowania.
  • Dodano:
  • Autor: