odczytu prędkość co to jest
ODCZYTU PRĘDKOŚĆ definicja. Jak działa danych z napędu CD-ROM. Pierwszy napęd CD-ROM pracował z.
Znaczenie odczytu prędkość definicja.

Czy przydatne?

Definicja PRĘDKOŚĆ ODCZYTU

Co to znaczy PRĘDKOŚĆ ODCZYTU: Ustalenie szybkości transferu danych z napędu CD-ROM. Pierwszy napęd CD-ROM pracował z szybkością 150 kB/s i określano go jak napęd pojedynczej prędkości (x1). Następne, nowsze napędy prędkość tę zwielokrotniały (na przykład x2 to 300 kB/s, a x50 ponad 7,3 MB/s). Pojedyncza prędkość odczytu (a więc 150 kB/s) nie jest wartością przypadkową - przy takim tempie odczytu cała zawartość CD-ROM-u - 650 MB - jest odczytywana w momencie 74 min., a tyle min. muzyki można zmieścić na tradycyjnej płycie CD). Pojedyncza szybkość odczytu x1 jest więc szybkością, z jaką działają zwykłe odtwarzacze CD. Por. szybkość zapisu, napęd DVD-ROM.

Czym jest prędkość odczytu znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Prędkość Transferu:
Porównanie Zobacz prędkość transferu prędkość odczytu co znaczy.
Krzyżówka Plik Skompresowany:
Dlaczego Zobacz archiwum prędkość odczytu krzyżówka.
Co to jest Plik Dźwiękowy:
Jak lepiej przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI), dźwięk w formacie Wave, dźwięk skompresowany (MP3). Pliki dźwiękowe i ich rodzaje rozróżniamy po rozszerzeniach. Do ich odtwarzania prędkość odczytu co to jest.
Słownik Pentium II:
Kiedy procesora CISC szóstej generacji wprowadzony na rynek w 1997 r. poprzez firmę Intel jako następca procesora Pentium. Na płycie głównej montowany jest w gnieździe Slot 1. Zawiera 7,5 miliona prędkość odczytu słownik.
  • Dodano:
  • Autor: