odczytu prędkość co to jest
ODCZYTU PRĘDKOŚĆ definicja. Jak działa danych z napędu CD-ROM. Pierwszy napęd CD-ROM pracował z.
Znaczenie odczytu prędkość definicja.

Czy przydatne?

Definicja PRĘDKOŚĆ ODCZYTU

Co to znaczy PRĘDKOŚĆ ODCZYTU: Ustalenie szybkości transferu danych z napędu CD-ROM. Pierwszy napęd CD-ROM pracował z szybkością 150 kB/s i określano go jak napęd pojedynczej prędkości (x1). Następne, nowsze napędy prędkość tę zwielokrotniały (na przykład x2 to 300 kB/s, a x50 ponad 7,3 MB/s). Pojedyncza prędkość odczytu (a więc 150 kB/s) nie jest wartością przypadkową - przy takim tempie odczytu cała zawartość CD-ROM-u - 650 MB - jest odczytywana w momencie 74 min., a tyle min. muzyki można zmieścić na tradycyjnej płycie CD). Pojedyncza szybkość odczytu x1 jest więc szybkością, z jaką działają zwykłe odtwarzacze CD. Por. szybkość zapisu, napęd DVD-ROM.

Czym jest prędkość odczytu znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pamięć Masowa:
Definicja dla pamięci komputerowej, która umożliwia przechowywanie dużych ilości danych w odróżnieniu do pamięci RAM i ROM. Najważniejsze rodzaje pamięci masowej to: dysk twardy, dyskietka magnetooptyczna prędkość odczytu co to jest.
Co znaczy Port Gier:
Definicja Zobacz gameport prędkość odczytu definicja.
Co znaczy Prefiks:
Definicja numeru dostępu do sieci. Dodatkowe kilka cyfr wybierane na klawiaturze telefonu (po zerze, a przed numerem kierunkowym) pozwala wybrać operatora świadczącego usługi telekomunikacyjne, za prędkość odczytu co znaczy.
Co znaczy Przepięcie:
Definicja Krótkotrwały przyrost napięcia przekraczający max. dopuszczalne napięcie robocze prędkość odczytu słownik.
  • Dodano:
  • Autor: