prefiks co to jest
PREFIKS definicja. Jak działa dostępu do sieci. Dodatkowe kilka cyfr wybierane na klawiaturze.
Znaczenie prefiks definicja.

Czy przydatne?

Definicja PREFIKS

Co to znaczy PREFIKS: Popularne ustalenie numeru dostępu do sieci. Dodatkowe kilka cyfr wybierane na klawiaturze telefonu (po zerze, a przed numerem kierunkowym) pozwala wybrać operatora świadczącego usługi telekomunikacyjne, za pośrednictwem którego zrealizowane zostanie połączenie międzystrefowe albo połączenie międzynarodowe. Poszczególni operatorzy otrzymali odpowiadające im numery (na przykład TP - 1033, NOM - 1044, Netia - 1055, Tele2 - 1061).

Czym jest prefiks znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Patch:
Definicja programu, gry albo mechanizmu operacyjnego, które likwiduje usterki i błędy przeoczone w momencie jego stworzenia. Patche to zazwyczaj niewielkich rozmiarów programy, które najczęściej można ściągnąć prefiks co to jest.
Co znaczy Pit:
Definicja zagłębienie na płycie kompaktowej (na przykład CD-ROM, DVD-ROM), którego przykładem na płytach nagrywalnych są zmiany właściwości optycznych farby bądź stopu metali. Następujące po sobie zagłębienia prefiks definicja.
Co znaczy Połączenie Wewnątrzsieciowe:
Definicja Połączenie telefoniczne realizowane w ramach sieci należącej do jednego operatora (gdy osoba inicjująca połączenie i odbierająca je są abonentami tej samej sieci prefiks co znaczy.
Co znaczy Przejściówka:
Definicja Umieszczony we wspólnej obudowie albo na krótkim kabelku zbiór składający się z wtyczki i gniazda (każde innego typu). Pozwala podłączyć na przykład wtyczki cinch do gniazda typu eurozłącze prefiks słownik.
  • Dodano:
  • Autor: