prequel co to jest
Prequel definicja. Jak działa opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce chronologicznie.
Znaczenie prequel definicja.

Czy przydatne?

Definicja Prequel

Co to znaczy PREQUEL: Następna część filmu, lecz opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce chronologicznie wcześniej. W razie Gwiezdnych wojen dotyczy to powstającej aktualnie nowej trylogii składającej się z Mrocznego Widma, Ataku klonów i epizodu trzeciego, którego premiera będzie miała miejsce w maju 2005 r. Por. sequel.

Czym jest prequel znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Podgląd:
Definicja pracujących w GUI ma wbudowane okna podglądów dokumentów. Dlatego można sprawdzić sukces jakiejś operacji, zanim zostanie ona w rzeczywistości wykonana. Najczęściej spotyka się okna podglądu w prequel.
Co znaczy Połączenie Komutowane:
Definicja Zobacz dostęp komutowany prequel.
Co znaczy Płyta Bezzworkowa:
Definicja głównych pozwala ustawiać sporo parametrów, takich jak rozmiar napięcia płynącego do procesora czy częstotliwość taktowania procesora dzięki zworek. Na płytach bezzworkowych konfigurację taką prequel.
Co znaczy Program Muzyczny:
Definicja na tworzenie dźwięku albo jego modyfikowanie. Odpowiednikiem programu muzycznego jest sekwencer MIDI (na przykład Cubase VST przedsiębiorstwa Steinberg) albo edytor plików Wave (((na przykład Sound prequel.
Co znaczy PCMCIA:
Definicja która od 1989 r. promuje standard niewielkich kart rozszerzeń, raczej do komputerów przenośnych. Z angielskiego: Personal Computer Memory Card International Association - międzynarodowe prequel.
  • Dodano:
  • Autor: