prequel co to jest
PREQUEL definicja. Jak działa opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce chronologicznie.
Znaczenie prequel definicja.

Czy przydatne?

Definicja PREQUEL

Co to znaczy PREQUEL: Następna część filmu, lecz opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce chronologicznie wcześniej. W razie Gwiezdnych wojen dotyczy to powstającej aktualnie nowej trylogii składającej się z Mrocznego Widma, Ataku klonów i epizodu trzeciego, którego premiera będzie miała miejsce w maju 2005 r. Por. sequel.

Czym jest prequel znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Patch:
Porównanie programu, gry albo mechanizmu operacyjnego, które likwiduje usterki i błędy przeoczone w momencie jego stworzenia. Patche to zazwyczaj niewielkich rozmiarów programy, które najczęściej można ściągnąć prequel co znaczy.
Krzyżówka PIN:
Dlaczego czterocyfrowa liczba umożliwiająca korzystanie z zabezpieczonych kart elektronicznych - takich jak karty kredytowe, karty SIM, karty bankomatowe i tym podobne Z angielskiego: Personal Identification prequel krzyżówka.
Co to jest Podgląd:
Jak lepiej pracujących w GUI ma wbudowane okna podglądów dokumentów. Dlatego można sprawdzić sukces jakiejś operacji, zanim zostanie ona w rzeczywistości wykonana. Najczęściej spotyka się okna podglądu w prequel co to jest.
Słownik Płyta CD-RW:
Kiedy Zobacz CD-RW prequel słownik.
  • Dodano:
  • Autor: