prezentacja co to jest
Prezentacja definicja. Jak działa raczej w formie graficznej. Złożona jest z szeregu slajdów, które.
Znaczenie prezentacja definicja.

Czy przydatne?

Definicja Prezentacja

Co to znaczy PREZENTACJA: Przedstawienie informacji, raczej w formie graficznej. Złożona jest z szeregu slajdów, które można wyświetlać na rzutniku albo na ekranie monitora czy także wydrukować. Typowe składniki prezentacji to tekst ujęty w punkty, wykresy, grafika (obrazy) i animacje; rzadziej efekty dźwiękowe czy muzyka. Por. program do tworzenia prezentacji.

Czym jest prezentacja znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PPP:
Definicja TCP/IP, która jest używana w momencie połączenia z dostawcą usług internetowych. Dzięki protokołowi PPP możliwa jest transmisja danych między modemami - jednym stojącym w domu użytkownika i drugim prezentacja.
Co znaczy PPGA:
Definicja wyprowadzenia pinów procesora. Procesory z obudową PPGA pasują do gniazd określanych jako Socket 370. W ten sposób montowany był Celeron w wersjach od 300 do 533 MHz. Z angielskiego: Plastic Pin prezentacja.
Co znaczy Pełnoekranowy Antyaliasing:
Definicja Zobacz FSAA prezentacja.
Co znaczy Port Komunikacyjny:
Definicja zwykle z tyłu komputera, do którego podłączamy takie urządzenia, jak mysz, drukarkę czy modem. Wybrane porty umieszczone są bezpośrednio na płycie głównej, inne na kartach rozszerzeń. Por. port prezentacja.
Co znaczy Port COM:
Definicja komputerze zaopatrzony w gniazdo męskie. W starszych modelach komputerów montowany był w formie portów szerokich i portów wąskich; aktualnie pecety są wyposażane tylko w wąskie odmiany tych portów prezentacja.
  • Dodano:
  • Autor: