dźwięku próbkowanie co to jest
Próbkowanie Dźwięku definicja. Jak działa przetwarzania analogowego dźwięku na formę cyfrową.
Znaczenie dźwięku próbkowanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Próbkowanie Dźwięku

Co to znaczy PRÓBKOWANIE DŹWIĘKU: Metoda służąca w czasie przetwarzania analogowego dźwięku na formę cyfrową, polegająca na zapisywaniu go w równych odstępach czasu (ciągłe zapisywanie analogowego źródła nie jest możliwe, bo zapis taki zająłby nieskończenie sporo miejsca na nośniku danych). Im częściej pobrana zostanie próbka dźwięku (im wyższa będzie częstotliwość próbkowania), tym dźwięk zostanie wierniej zreprodukowany w formie cyfrowej. Por. ADC, cyfrowa jakość, rozdzielczość sygnału.

Czym jest próbkowanie dźwięku znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Picture In Picture:
Definicja Zobacz PIP próbkowanie dźwięku.
Co znaczy PCMCIA:
Definicja która od 1989 r. promuje standard niewielkich kart rozszerzeń, raczej do komputerów przenośnych. Z angielskiego: Personal Computer Memory Card International Association - międzynarodowe próbkowanie dźwięku.
Co znaczy Problem Roku 2000:
Definicja komputerów, urządzeń elektronicznych i oprogramowania używanego aktualnie na świecie związany ze metodą zapisu daty po 1999 r. Poprzez długi czas ze względów ekonomicznych (pamięć RAM była bardzo próbkowanie dźwięku.
Co znaczy Pakiet:
Definicja Wersja instalacyjna programu dla Linuksa. Większość znanych dystrybucji Linuksa, takich jak Red Hat Linux i Mandrake Linux, korzysta z pakietów w formacie RPM próbkowanie dźwięku.
Co znaczy Pentium 4:
Definicja procesora CISC siódmej generacji wprowadzony na rynek w 2000 r. poprzez firmę Intel jako następca procesora Pentium III. Korzysta z innych gniazd niż procesory Pentium III (Socket 423 i Socket 478 próbkowanie dźwięku.
  • Dodano:
  • Autor: