procesor co to jest
Procesor definicja. Jak działa działanie polega na wykonywaniu instrukcji programów - jego rolę.
Znaczenie procesor definicja.

Czy przydatne?

Definicja Procesor

Co to znaczy PROCESOR: Układ scalony, którego działanie polega na wykonywaniu instrukcji programów - jego rolę można porównać do mózgu człowieka. Procesor nadzoruje i synchronizuje pracę wszystkich urządzeń w komputerze. Jest kilka charakterystycznych cech, które odróżniają procesory od siebie: architektura (CISC albo RISC), liczba bitów przetwarzanych w jednym cyklu (mówimy na przykład procesor 32-bitowy), częstotliwość taktowania podawana w MHz. Por. AMD, Cyrix, Intel, Motorola.

Czym jest procesor znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Prescan:
Definicja oprogramowaniu sterującym skanerem. To jest szybki skan wykonany z niską rozdzielczością. Umożliwia podgląd skanowanego dokumentu, jeszcze przed właściwym skanowaniem. Dlatego można skorygować procesor.
Co znaczy Plik Tymczasowy:
Definicja tworzony jest na dysku twardym komputera tylko na określony czas, a następnie kasowany. Pliki czasowe tworzy regularnie mechanizm operacyjny i wybrane aplikacje, takie jak na przykład edytory tekstu procesor.
Co znaczy PPP:
Definicja TCP/IP, która jest używana w momencie połączenia z dostawcą usług internetowych. Dzięki protokołowi PPP możliwa jest transmisja danych między modemami - jednym stojącym w domu użytkownika i drugim procesor.
Co znaczy Podzespół:
Definicja komputera. Każdy komputer, by móc prawidłowo działać, musi być wyposażony w podzespoły takie, jak: płyta kluczowa, procesor, pamięć RAM, dysk twardy, karta graficzna, monitor, klawiatura procesor.
Co znaczy Prędkość Transmisji:
Definicja Zobacz prędkość transmisji procesor.
  • Dodano:
  • Autor: