antywirusowy program co to jest
Program Antywirusowy definicja. Jak działa znajdować się w plikach na nośnikach danych. Programy.
Znaczenie antywirusowy program definicja.

Czy przydatne?

Definicja Program Antywirusowy

Co to znaczy PROGRAM ANTYWIRUSOWY: Szuka wirusów, które mogą znajdować się w plikach na nośnikach danych. Programy antywirusowe są zazwyczaj wyposażone w dwa niezależnie działające moduły: monitor i skaner. Gdyż na świecie powstaje na dzień kilkanaście nowych wirusów, istotne jest częste uaktualnianie sygnatur wirusów zapisanych w programie antywirusowym, najlepiej poprzez internet - większość przedsiębiorstw produkujących oprogramowanie antywirusowe umieszcza uaktualnienia na swoich stronach WWW nie rzadziej niż raz na tydzień. Odpowiednikiem programu antywirusowego jest Norton AntiVirus przedsiębiorstwa Symantec.

Czym jest program antywirusowy znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Płyta Analogowa:
Definicja grających, zwanych także płytami winylowymi. Dźwięk na płycie analogowej zapisany jest na wytłoczonej mechanicznie ścieżce. Po torze ścieżki porusza się igła adaptera, przetwarzając własne drgania na program antywirusowy.
Co znaczy Plik Systemowy:
Definicja nadany atrybut systemowy. 2. Plik konieczny do działania mechanizmu operacyjnego - na przykład command.com czy także jeden z plików rejestru Windows. Pliki systemowe mają zazwyczaj nadany atrybut program antywirusowy.
Co znaczy Pozycjonowanie Dźwięku:
Definicja w taki sposób, by słuchaczowi wydawało się, iż nie słyszy go bezpośrednio z głośników, ale z różnych źródeł umieszczonych w otaczającej go przestrzeni, dzięki czemu dźwięk towarzyszący na przykład program antywirusowy.
Co znaczy Personal Identification Number:
Definicja Zobacz PIN program antywirusowy.
Co znaczy Programowy Odtwarzacz DVD:
Definicja Zobacz odtwarzacz DVD (def. 2 program antywirusowy.
  • Dodano:
  • Autor: