program tworzenia danych co to jest
Program Do Tworzenia Baz Danych definicja. Jak działa umożliwia zaprojektowanie, powstanie i edycję.
Znaczenie program tworzenia danych definicja.

Czy przydatne?

Definicja Program Do Tworzenia Baz Danych

Co to znaczy PROGRAM DO TWORZENIA BAZ DANYCH: Program komputerowy, który umożliwia zaprojektowanie, powstanie i edycję bazy danych. Program taki oferuje sporo użytecznych funkcji, na przykład dowolne przeszukiwanie bazy danych, sposobność tworzenia kwerend, formularzy, wydruków informacji (tak zwany raportów), a również eksportowanie bazy danych do innych programów. Odpowiednikiem takiego programu jest Microsoft Access.

Czym jest program do tworzenia baz danych znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pasek Przewijania:
Definicja okna nie mieści się w nim w całości, wówczas przy prawej i/albo dolnej krawędzi okna pokazuje się pasek przewijania. Na jego końcach znajdują się strzałki. Paskami można się posługiwać na kilka program do tworzenia baz danych.
Co znaczy Page Down:
Definicja identycznym działaniu. Jeden z nich znajduje się u dołu klawiatury numerycznej (opisany jako PgDn), drugi (opisany jako Page Down) - na bloku klawiatury ulokowanym między klawiaturą kluczową a program do tworzenia baz danych.
Co znaczy Piktogram:
Definicja Zobacz ikona program do tworzenia baz danych.
Co znaczy PCM:
Definicja analogowego sygnału dźwiękowego w celu jego digitalizacji. Pliki w formacie Wave zawierają dźwięk zdigitalizowany właśnie przy zastosowaniu PCM. Tę metodę wykorzystuje się także do zamiany głosu na program do tworzenia baz danych.
Co znaczy PIF:
Definicja Zobacz plik PIF program do tworzenia baz danych.
  • Dodano:
  • Autor: