program tworzenia prezentacji co to jest
Program Do Tworzenia Prezentacji definicja. Jak działa umożliwia przygotowanie graficznych pokazów.
Znaczenie program tworzenia prezentacji definicja.

Czy przydatne?

Definicja Program Do Tworzenia Prezentacji

Co to znaczy PROGRAM DO TWORZENIA PREZENTACJI: Program komputerowy, który umożliwia przygotowanie graficznych pokazów na ekranie komputera albo wydrukowanie ich w formie notatek. Program taki potrafi wczytywać dane z innych programów, na przykład z arkuszy kalkulacyjnych czy edytorów tekstu, dzięki czemu tworzone prezentacje można bardzo szybko uzupełniać ważnymi danymi czy wykresami. Odpowiednikiem takiego programu jest Microsoft PowerPoint.

Czym jest program do tworzenia prezentacji znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Port Wąski:
Definicja Potocznie port komunikacyjny 9-pinowy program do tworzenia prezentacji.
Co znaczy Przekaż Dalej:
Definicja Zobacz forward program do tworzenia prezentacji.
Co znaczy Pentium 4:
Definicja procesora CISC siódmej generacji wprowadzony na rynek w 2000 r. poprzez firmę Intel jako następca procesora Pentium III. Korzysta z innych gniazd niż procesory Pentium III (Socket 423 i Socket 478 program do tworzenia prezentacji.
Co znaczy Poziom Wysterowania:
Definicja określający (w decybelach), jak głośno zostanie nagrany dźwięk na taśmie magnetofonowej. Gdy nie jest służąca żadna zredukowanie szumów i nagranie wykonano przy zastosowaniu standardowej kasety program do tworzenia prezentacji.
Co znaczy Pasek Menu:
Definicja również w wielu napisanych dla tego mechanizmu programach) przy górnej krawędzi każdego okna znajduje się pasek zawierający listę menu. W każdym z nich (rozwijać je można kliknięciem myszy) kryje się program do tworzenia prezentacji.
  • Dodano:
  • Autor: