instalacyjny program co to jest
INSTALACYJNY PROGRAM definicja. Jak działa procesem instalacji nowego oprogramowania (również.
Znaczenie instalacyjny program definicja.

Czy przydatne?

Definicja PROGRAM INSTALACYJNY

Co to znaczy PROGRAM INSTALACYJNY: Program, który zawiaduje procesem instalacji nowego oprogramowania (również mechanizmów operacyjnych). Prosi użytkownika (wykorzystując okna dialogowe) o potrzebne wiadomości - na przykład przyszłą lokalizację programu na dysku twardym - a następnie kopiuje odpowiednie pliki na dysk twardy komputera, modyfikuje rejestr Windows albo inne pliki systemowe i wreszcie wyświetla końcowe okno z informacjami o produkcie (bądź błędach, które wystąpiły w czasie instalacji). Program instalacyjny jest (również odpowiedzialny za prawidłowe odinstalowanie danej aplikacji.

Czym jest program instalacyjny znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Przepięcie:
Definicja Krótkotrwały przyrost napięcia przekraczający max. dopuszczalne napięcie robocze program instalacyjny co to jest.
Co znaczy Program Graficzny:
Definicja umożliwiający poddanie obróbce rysunków albo fotografii zapisanych na dysku twardym w formie pliku graficznego. Możliwości modyfikacji rysunków i fotografii dzięki takich programów są prawie program instalacyjny definicja.
Co znaczy Pełnoekranowy Antyaliasing:
Definicja Zobacz FSAA program instalacyjny co znaczy.
Co znaczy Plik Wsadowy:
Definicja równocześnie plik wykonywalny, który zawiera zrozumiałe dla komputera polecenia. Pliki wsadowe prawie zawsze uruchamiane są poprzez użytkownika (a nie z powodu działania programu). Po uruchomieniu program instalacyjny słownik.
  • Dodano:
  • Autor: