instalacyjny program co to jest
Program Instalacyjny definicja. Jak działa procesem instalacji nowego oprogramowania (również.
Znaczenie instalacyjny program definicja.

Czy przydatne?

Definicja Program Instalacyjny

Co to znaczy PROGRAM INSTALACYJNY: Program, który zawiaduje procesem instalacji nowego oprogramowania (również mechanizmów operacyjnych). Prosi użytkownika (wykorzystując okna dialogowe) o potrzebne wiadomości - na przykład przyszłą lokalizację programu na dysku twardym - a następnie kopiuje odpowiednie pliki na dysk twardy komputera, modyfikuje rejestr Windows albo inne pliki systemowe i wreszcie wyświetla końcowe okno z informacjami o produkcie (bądź błędach, które wystąpiły w czasie instalacji). Program instalacyjny jest (również odpowiedzialny za prawidłowe odinstalowanie danej aplikacji.

Czym jest program instalacyjny znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PRI:
Definicja usługi ISDN, który wykorzystuje 23 albo 30 kanałów B i jeden kanał D, co zapewnia w sumie prędkość transmisji około 2 Mbps. PRI jest, z racji na własne możliwości i wydatek, przeznaczony dla program instalacyjny.
Co znaczy Pamięć l2:
Definicja Zobacz L2 program instalacyjny.
Co znaczy Prędkość Transmisji:
Definicja Zobacz prędkość transmisji program instalacyjny.
Co znaczy Program Do Nagrywania Płyt:
Definicja Program komputerowy, który umożliwia zapisanie danych albo muzyki na płycie nagrywalnej. Programy te w wersji OEM są zazwyczaj dostarczane razem z nagrywarkami płyt - na przykład Nero Burning ROM program instalacyjny.
Co znaczy Prędkość Transferu:
Definicja Zobacz prędkość transferu program instalacyjny.
  • Dodano:
  • Autor: