stron przeglądarka co to jest
WWW STRON PRZEGLĄDARKA definicja. Jak działa wyświetlenie na ekranie zawartości strony WWW.
Znaczenie stron przeglądarka definicja.

Czy przydatne?

Definicja PRZEGLĄDARKA STRON WWW

Co to znaczy PRZEGLĄDARKA STRON WWW: Program, który umożliwia wyświetlenie na ekranie zawartości strony WWW. Przeglądarka stron WWW to klient serwera stron WWW. Pierwsze przeglądarki stron WWW powstały na początku lat dziewięćdziesiątych. Kilka lat później pojawiła się pierwsza przeglądarka komercyjna - Netscape Navigator. Większość przeglądarek stron WWW to aktualnie freeware, można je łatwo ściągnąć z internetu. W systemach operacyjnych, takich jak Mac OS czy Windows, przeglądarki są już wbudowane w mechanizm i nie trzeba ich ściągać. W najwyższym stopniu dostępne aktualnie przeglądarki to Internet Explorer, Opera, Netscape, Mozilla. Por. klient-serwer.

Czym jest przeglądarka stron WWW znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Prędkość Zapisu:
Porównanie zapisywane są dane w nagrywarce płyt. W sytuacji nagrywarek CD-RW pojedyncza (x1) szybkość zapisu znaczy, iż zapełnienie krążka będzie trwało tyle, ile trwa odtworzenie całego muzycznego kompaktu przeglądarka stron www co znaczy.
Krzyżówka PowerPoint:
Dlaczego Program do tworzenia prezentacji przedsiębiorstwa Microsoft popularny osobno albo jako część pakietu biurowego Microsoft Office przeglądarka stron www krzyżówka.
Co to jest Port LPT:
Jak lepiej równoległego w komputerze, dzięki którego można podłączyć między innymi drukarkę, skaner, zewnętrzny napęd ZIP, czasami również klucz sprzętowy. Starsze porty równoległe korzystały ze specyfikacji przeglądarka stron www co to jest.
Słownik Pasek Menu:
Kiedy również w wielu napisanych dla tego mechanizmu programach) przy górnej krawędzi każdego okna znajduje się pasek zawierający listę menu. W każdym z nich (rozwijać je można kliknięciem myszy) kryje się przeglądarka stron www słownik.
  • Dodano:
  • Autor: