stron przeglądarka co to jest
Przeglądarka Stron Www definicja. Jak działa wyświetlenie na ekranie zawartości strony WWW.
Znaczenie stron przeglądarka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Przeglądarka Stron Www

Co to znaczy PRZEGLĄDARKA STRON WWW: Program, który umożliwia wyświetlenie na ekranie zawartości strony WWW. Przeglądarka stron WWW to klient serwera stron WWW. Pierwsze przeglądarki stron WWW powstały na początku lat dziewięćdziesiątych. Kilka lat później pojawiła się pierwsza przeglądarka komercyjna - Netscape Navigator. Większość przeglądarek stron WWW to aktualnie freeware, można je łatwo ściągnąć z internetu. W systemach operacyjnych, takich jak Mac OS czy Windows, przeglądarki są już wbudowane w mechanizm i nie trzeba ich ściągać. W najwyższym stopniu dostępne aktualnie przeglądarki to Internet Explorer, Opera, Netscape, Mozilla. Por. klient-serwer.

Czym jest przeglądarka stron WWW znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Przepięcie:
Definicja Krótkotrwały przyrost napięcia przekraczający max. dopuszczalne napięcie robocze przeglądarka stron www.
Co znaczy Pamięć l1:
Definicja Zobacz L1 przeglądarka stron www.
Co znaczy pc333:
Definicja Pamięć typu DDR-SDRAM, pracująca z FSB 166 MHz i z max. szybkością transferu danych 2700 MB/s. Nazywana również PC2700 przeglądarka stron www.
Co znaczy Personal Computer Memory Card International Associ:
Definicja Zobacz PCMCIA przeglądarka stron www.
Co znaczy PIO:
Definicja technologia przesyłania danych między dyskiem twardym a pamięcią RAM komputera. Transfer PIO działa w kilku trybach różniących się od siebie szybkościami transferu danych (od 0,4 do 11,1 MB/s przeglądarka stron www.
  • Dodano:
  • Autor: