przeplot co to jest
PRZEPLOT definicja. Jak działa poszczególne żyły są podłączone do pinów we wtyczkach o takich.
Znaczenie przeplot definicja.

Czy przydatne?

Definicja PRZEPLOT

Co to znaczy PRZEPLOT: 1. W standardowych kablach poszczególne żyły są podłączone do pinów we wtyczkach o takich samych numerach; można więc powiedzieć, iż żyły te biegną równolegle do siebie. W kablach z przeplotem z kolei przynajmniej dwie żyły w kablu łączą ze sobą piny wtyczek o różnych numerach. Odpowiednikiem kabla z przeplotem jest kabel null-modem, gdzie przewód podłączony do pinu numer 2 w jednej wtyczce biegnie do pinu numer 3 drugiej. Dlaczego stosuje się przeplot? Wyobraźmy sobie dwa wyjścia o takiej samej konstrukcji, które musimy ze sobą połączyć. Jeśli nie zastosujemy przeplotu, okaże się, iż połączone ze sobą zostaną piny przeznaczone do nadawania albo piny przeznaczone do odbioru informacji, co spowoduje kolizje. 2. Sposób wyświetlania obrazów graficznych w formacie GIF, który polega na tym, iż na ekranie pojawiają się (i pozostają) tylko wybrane linie obrazu. Tego typu GIF-y są służące w internecie, gdzie natychmiastowe przesłanie całego rysunku nie jest możliwe. 3. Sposób wyświetlania obrazu umożliwiający powiększenie rozdzielczości obrazu na ekranie monitora. Polega na tym, iż naprzemiennie są odświeżane linie obrazu o numerach parzystych albo nieparzystych. W związku z tym rzeczywista częstotliwość odświeżania spada o połowę, bo wyświetlenie całego obrazu złożona jest z następnego wyświetlenia jego dwóch składników.

Czym jest przeplot znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Paleta Kolorów:
Porównanie możliwych do wyświetlenia kolorów. Rozmiar palety kolorów zależy przede wszystkim od używanej karty graficznej. Regularnie jednak aplikacje (szczególnie programy starsze) mogą nie wykorzystywać całej przeplot co znaczy.
Krzyżówka Pogłos:
Dlaczego polegające na wielokrotnym odbiciu się fal dźwiękowych w przestrzeniach zamkniętych. Dźwięk docierający do słuchacza dochodzi nie tylko bezpośrednio ze źródła dźwięku, lecz również z niewielkim przeplot krzyżówka.
Co to jest Personal Computer:
Jak lepiej Zobacz komputer osobisty przeplot co to jest.
Słownik Publiczny Adres IP:
Kiedy Zobacz adres IP przeplot słownik.
  • Dodano:
  • Autor: